Шоу-бізнес

Співачка Божена Дар: для професії артиста потрібні залізні нерви

By  | 

На українській сцені запалюються щодня нові й нові зірки, редакція  модного онлайн журналу VTrendi.com.ua намагається йти в ногу з часом і розповідати про талановитих вітчизняних виконавців. Журналістка VTrendi.com.ua поспіслкувалася з молодою співачкою Боженою Дар, дізналася про її творчий шлях та плани на майбутнє.

Розкажіть про свій творчий шлях, зі скількох років співаєте?

Ще з дитинства я мріяла стати співачкою. Із самого народження, я кричала всі три місяці безупинну, без причин і мама одразу зрозуміла, що я буду співати. (сміється)
Можу сказати, що мій творчий шлях тільки розпочинається і в цьому мені допомагає материнство. Адже дебютний сингл був записаний, коли я вперше стала мамою, а запис альбому розпочався з моєю другою вагітністю. Я впевнена, що жінка в такому стані більш сильніша духом.

Чи приймали участь у вокальних конкурсах?

Так, я приймала участь у вокальних конкурсах, коли була маленькою і вчилася в Палаці культури дітей та юнацтва. На жаль, це був лише єдиний раз і невдалий, тому, що по дорозі на конкурс я захворіла і не дуже гарно заспівала.

Наскільки на Вашу думку важлива для побудови кар’єри артиста участь у вокальних конкурсах?

Мабуть, якщо це молодий виконавець, то для нього дорога відкрита через конкурси. Можна пробувати себе у різних форматах виконання, бо як правило в юнацтві ти не завжди розумієш, яка музика саме твоя. Для артиста, який вже має свій творчий шлях – це всього лише питання, чи він хоче приймати участь в конкурсах – чи ні. Наприклад, я обов’язково хочу спробувати свої сили у пісенному конкурсі Євробачення.

Що Вас надихає на творчість?

На творчість мене надихає абсолютно все – від погоди до моєї сім’ї. Мої пісні майже всі про кохання, про радість, про щастя, про сонце. Ситуації, що трапляються зі мною, так чи інакше відображаються в моїх піснях. Адже творчість залежить від почуттів до своєї роботи, якщо сьогодні сумно, то і в пісні передається цей настрій і навпаки.

Що думаєте про конкуренцію в українському шоу-бізнесі?

Конкуренція у нашому шоу-бізнесі дуже велика, і я можу впевнено сказати, що для цієї професії потрібні залізні нерви. Адже, як правило, в шоу-бізнесі тільки сильні духом люди, які попри все йдуть до поставленої мети. На жаль, друзів тут знайти дуже важко.

Які Ваші плани на майбутнє?

Плани в мене грандіозні. Найперше, народити другу дитинку, записати свій перший альбом, випустити кліп і обов’язково стати проривом року. Взагалі, мрій багато і я сподіваюсь всі вони скоро стануть реальністю.

Співачка Божена Дар: для професії артиста потрібні залізні нерви

Співачка Божена Дар: для професії артиста потрібні залізні нерви

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *