Шоу-бізнес

LANA TIGRANA: моє натхнення – це рідна культура, музика і танці

By  | 

Редакція модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з талановити та успішними людьми. Сьогоднішнє інтерв’ю з LANA TIGRANA – вона хореограф, співачка, організатор багатьох креативних проектів.

Розкажіть про свій творчий шлях, про що мріяли в дитинстві? Зі скільки років почали танцювати?

З самого раннього дитинства я мріяла про велику сцену, реалізовувала свій творчий потенціал в різних напрямках – танці, гра на фортепіано, вокал, музика. Вже з 6-ти років я брала участі в шкільних виставах, написала свій перший вірш «МАМА» і була найпопулярнішою дівчинкою в класі.
Танцями я почала займатися також з 6-ти років, спочатку сучасними, і класикою, потім з 12-им східними.

Чи приймали участь в конкурсах?

Звичайно, на сьогоднішній день у мене багато перемог, і титулів – Чемпіонка України, Міс Belly dance Europe, Королева Віденського Балу, і багато інших важливих нагород.

Нещодавно, Ви почали співати, що посприяло цьому?

Я спочатку бачила себе співачкою, але почала свій шлях з кар’єри танцюриста, тому що не було фінансової можливості вкладати в себе ресурси. Коли я стала на ноги, то відразу ж взялася реалізовувати свою мрію, ще в мене повірив мій чоловік, який дуже сприяє моїм починанням, отож ми разом йдемо до нашої тепер уже спільної мети.

Що надихає Вас на творчість?

Любов до сходу і до своєї батьківщини. Я несу в маси рідну культуру, музику і танці – це мене надихає найбільше!

У Вас є дуже багато творчих проектів, розкажіть про них.

Так, я завжди намагаюся створити щось своє, але завжди для людей. З урахуванням того, що моя діяльність не організаторська, так сталося, що і цей шлях мені довелося осилити. Від показів, до конкурсів, від концертів, до фестивалів. З 1-го вересня ми запускаємо власну концертну агенцію, де будемо ще більше про себе заявляти на різних майданчиках.

Що думаєте про конкуренцію в шоу-бізнесі?

Я думаю, якщо у тебе є конкурент це завжди стимул ставати краще, але в нашому напрямку немає конкурентів, так як ми поєднуємо багатогранну позицію в шоу-бізнесі.

Які Ваші плани на майбутнє?

Мої плани на майбутнє це випустити свій перший альбом під назвою «Танець Живота», підкорити серця людей творчістю, розвивати культуру в країні і вкладати себе в дітей, адже діти наше майбутнє.

LANA TIGRANA: моє натхнення - це рідна культура, музика і танці

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *