Мода

Дизайнер Оксана Полонець: наші колекції презентують світу сучасну, стильну та колоритну Україну

By  | 

Дизайн-студія Оксани Полонець – бренд, який завдяки унікальним колекціям заслужив визнання не лише в Україні, а й по всьому світу. Журналістка модного онлайн журналу VTrendi.com.ua поспілкувалася з дизайнером Оксаною Полонець, дізналася секрет її успіху та плани щодо ТМ на майбутнє.

Детальніше про бренд: https://polonets.prom.ua/

 Що надихає Вас на створення колекцій?

Головне натхнення це краса української культури, національний колорит та духовна глибина української історії. Вже багато роців поспіль ми створюємо сучасний одяг у національному стилі, і кожен раз коли я чую позитивні слова та висловлення захоплення з приводу отриманого естетичного задоволення, ці сяючі очі надихають мене створюват ще і ще, краще та краще!!!
Кожна колекція для мене – це як нова історія, яка має свої корені. Кожного разу ідея приходить з різних джерел. Це може бути прекрасна квітка, чи розмова з цікавою людиною з багатим внутрішнім світом.
Я дуже щаслива, що можу своїм даром та своєю творчістю дарувати іншим людям радіст та позитивні емції, адже це так важливо у сьогоднішні складні часи.

 Для кого призначений одяг бренду?

Одяг бренду може вдягати кожен українець, і не тільки… У кожній колекції ми продумуємо варіанти жіночого, чоловічого та дитячого вбрання. Отже такі речі може вдягати ціла родина для святкових подій. Так як речі яскраві, колоритні та ефектні, за рахунок вишивки та поєднанню яскравих кольорів, зазвичай такі речі більше підходять для урочистих та святкових подій. Наші клієнти: наречені, пари що планують вінчання та одруження, випускниці, зірки та артисти, українці що подорожують світом.
Але останім часом ми почали створювати і речі для повсякденного життя. Моя мета, як дизайнера, привернути увагу молоді до українського одягу та донести що українське це не обовязково стаовинні історичні речі, які лежать у музеї. Український одяг може бути стильний, модний та зручний. Такий одяг може підходити для будь-якої події та у будь яку пору року. У такому одязі можна одружуватись, святкувати родинні та національні свята, можна подорожувати та популярізувати світові нашу гарну українську культуру.

В чому родзинка ТМ?

Родзинка ТМ у тому, що ми стоврюємо модний дизайнерський одяг з національними елементами. Ми не відтворюємо старовинний одяг, ми міксуємо сучасні тенденціїї у тканинах, крої та дизайні зі старовинними національними елементами. Ми створюємо сучасний стильний та якісний вишитий одяг, що може бути достойно представлений на світових подіумах, та презентувати світові нову сучасну барвисту Україну. У своїх колекціях ми використовуємо лише якісні матеріали світових брендів. Ми дуже часто експерементуємо з тканинами та їх поєднанням. Зазвичай виходить оригінальний та неповторний мікс вишукності та історії.

Що думаєте про конкуренцію на вітчизняному ринку?

Наші колекції з оздобленям у національному стилі створюються прчинаючи з 2008 року. Тоді ще жоден бренд не пропонував ніякого подібного вбрання. Це були стильні яскраві, колоритні не схожі на інших речі, які прийшлись довподоби нашим клаєнтам та привернули увагу жінок та дівчат, хто давно мріяв вдягнути щось подібне, але ніхто такого одягу тоді не створював. Зараз, з’явилось дуже багато різних компаній та брендів, що виготовляють вишитий одяг. І основна проблема це те, що більшість з них копіюють один одного… і буває вже не зовсім зрозуміло хто кого скопіював, а хто є першоджерелом… всі вони перемішались, мають однаковий подібний стиль і навіть однаковий крій, та відрізняються тільки квіточками та кольором тканини… На мій погляд – це не прийнятно, тому за своїх конкурентів я їх невважаю. Їм не залишається нічого як конкурувати між собою ціною.
На відміну від інших, наші колекціїї оригінальні, ми ніколи не вдаємося до плагіату та підробок. За рахунок складного крою та оригінальних матеріалів, наші сукні досить складно скопіювати, щоб вони мали такий самий гарний виглад. Не зважаючи на це, все-ж таки нас періодично також копіюють. Спочатку, мене це засмучувало, але потім я зрозуміла, що це свідчить про те що ми створюємо гарні речі які привертають увагу та рухаємось у правильому напрямку. Адже копія ніколи не буває кращою за оригінал.
Коко Шанель колись сказала: “Якщо вас ніхто не копіює – ви нічого не варті”. Тому, ми створюємо щось нове та цікаве. Саме цим і відрізняємось, саме цим і привертаємо увагу. Саме тому, ми не боїмося конкуренції, бо ми вигідно відрізняємось.

Як часто відбуваються покази бренду?

Нас дуже часто запрошують на цікаві та яскраві події, де ми можемо презентувати свої колекції. Так сталося що за кордоном ми представляємо частіше ніж в Україні. За всі роки діяльності, наші колекції було представлено у США, Канаді, Німеччині, Австрії, Туреччині та ОАЕ. В Україні кожного року ми представляємо колекцію шикарного вишитого весільного вбрання на міжнародній виставці.

Де можна придбати одяг від дизайн-студії Оксани Полонець?

Наш одяг можна придбати у шоу-румі у Києві та у Львові, а також замовити на відстані за допомогою інтернету. Зараз не проблема доставити замовлення не лише у будь-який куточок України, але і по всьому світу. Саме тому, ми маємо кліїнтів навіть у Новій Зеландії.

Які плани на майбутнє?

У нас дуже великі та грандіозні плани. Ми плануємо розширити асортимент, та додати дитячу лінійку, яка виявляється має дуже великий попит. Також у планах відкрити декілька бутиків.
А вже наприкінці цього року нас очікує декілька цікавих подій, до яких ми вже розпочали активну підготовку.

Я хочу щоб кожен українець памятав свою історію та пишався своєю країною. Саме тому, ми з задоволенням презентуємо всьому світу сучасну, стильну та колоритну Україну, бо нам дійсно є чим пишатися!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *