Афіша

Фестиваль “ToDoFest” відбудеться 14 липня

By  | 

Середина літа – це найяскравіша і спекотна пора та час для веселощів, тому сьогодні редакція модного онлайн журналу VTrendi.com.ua зустрілася з організаторами жіночого фестивалю ToDoFest, що б дізнатися про найгучнішу подія цього літа. Марія Піон та Віта Буланая розповіли, що це буде надихаючий бранч літа 2018 – ToDoFest, фестиваль, який активно набирає популярність і допомагає кожній дівчині отримати практичну прокачку свого життя.

Фестиваль пройде в одному з київських ресторанів «Вілла Рів’єра» і збере найцікавіших, гарних, неповторних дівчат, щоб обговорити головне жіночий питання «Як бути ідеальною для успішного чоловіка» в цьому їм допомагатимуть найуспішніші чоловіки Києва.

Андрій Якобчук – відомий пластичний хірург країни, Андрій завжди оточений жінками, з професійного боку, він знає які дівчата зараз «в моді».

Юрій Царьов – топовий перукар-стиліст, Юрій працює з багатьма зірками нашої країни і допоможе знайти стиль кожній дівчині.

Богдан Трибой – шоумен, актор і експерт телепередачі «Стосується кожного», Богдан, як ніхто інший зможе допомогти нашим дівчатам знайти «своє щастя».

Лері Вінн – композитор і співак, як творча особистість і справжній чоловік поділитися з дівчатами корисними порадами, як бути цікавою успішному чоловікові.

“Коли народилася концепція жіночого фестивалю ToDoFest, ми відразу розуміли, що це повинно бути дуже круто, отже і партнерів шукали найнеймовірніших, тому ніхто не піде без подарунків, до вже наших постійних партнерів цього разу приєднався Київський Завод Шампанський Вин «Столичний» це ідеальне шампанське для будь-яких заходів, і ми не могли не запросити їх, так що гарний настрій всіх буде забезпечено, дівчата отримають нові знайомства і масу вражень” – ділитися організатор фестивалю Марія Піон.

“Ми підібрали найуспішніших, найцікавіших чоловіків-спікерів, і яке було здивування, що нас підтримали, ми не вели тривалих переговорів, наші спікери дійсно найкрутіші і вже 14 липня, кожна дівчина зможе особисто в цьому переконатися” – розповідає організатор фестивалю Віта Буланая.

14.07.2018, о 13:00, “Вілла Рів’єра”, Дніпровська Набережна, 14Д.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *