Афіша

18-19 серпня у Харкові пройде “Нікого не їм! Веган фест”

By  | 

18-19 серпня у Харкові, в самому центрі міста, на набережній річки, в “LF Club” пройде “Нікого не їм! Веган фест”.

На великому дводенному фестивалі на Вас чекає велика освітня програма, майстер класи, фуд-корти з веган їжею і напоями, маркет з різними етичними та екотоварами, концерти гуртів, спортивні шоу, цікаві лекторки та лектори, які розкажуть багато важливих і актуальних лекцій на тему: харчування, спорту, веган материнства, дієтології, ресайклінгу та багато іншого.

Також на території фесту буде дитяча локація, з освітньо-розважальною програмою, де діти можуть дізнатися і навчитися цікавого і корисного!

Концепція фестивалю, полягає в тому, що це буде “Веган містечко”, уявіть собі те, що Ви живете в місті, де ніхто не експлуатує тварин, де в супермаркетах і магазинах не продаються продукти тваринного походження, де усі дбайливо ставляться до природи та ресурсів, ось саме таку атмосферу організатори хочуть реалізувати на заході.

Очікуються гості з усієї України та з інших країн, вегани та не вегани, ті хто хоче дізнатися щось нове і цікаве для себе, отримати нові навички та зарядитися позитивною енергією “Нікого не їм! Веган фесту!”, провести насичені і пізнавальні вихідні в прекрасному і красивому Харкові, знайти нових друзів та подруг!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *