Стиль життя

Івана Купала на Zoloche ETNO FEST

By  | 

Магія свята панувала у котеджному містечку Золоче напередодні та у ніч на Івана Купала, де у містичному дійстві приймали участь усі гості свята та створили атмосферу давнього традиційного українського дійства.

ILLARIYA, Lumiere, Олена Гребенюк, Mirra, Наталя Мирна, Женя Фокін, Клей Угрюмого, Олексій Сагаловський, Shmagi Tagviashvili, сестри Мороз,  Ксанті, Вероніка Коваленко, Олександр Порядинський, Діанна Гольде, ATHENAIS, колективи народної творчості, учасники талант шоу та багато інших святкували Івана Купала на Zoloche ETNO FEST.

Атмосферу свята створили дизайнери Яна Козловська(KOZLOVSKA), бренд YaK, бренд “Синій льон”, ANGEL JEANS DRESS&amp, Анна Братасюк, бренд SHE’S та “Інфанта карнавал”.

Відбулася церімонія відкриття нової скульптури Олександра Лідаговського, а також унікальна виставка картин художника Оксани Фурси, які стали справжньою прикрасою парку.

Всі українські традиції Івана Купала заграли новими фарбами, адже організатори не тільки влаштували танок біля вогнища та гадання на вінках, а навіть доповнили святкування художніми майстер-класами, безліччю розваг для дітей, це і будиночок на дереві, скалодром, тролей через озеро, мотузковий парк, басейн, тайський оздоровчий масаж, шоу-руми, ярмарок, конкурси, лотереї, подарунки, арт-образи  і це ще не весь перелік розваг.

Парк Rangers, в якому відбувся захід, створював атмосферу домашнього затишку, де гості насолоджувались природою і робили селфі.

“Ми хотіли, щоб кожен міг розслабитись і відчути українську душу доторкнувшись до традицій. Я впевнена, що такий фестиваль  стане щорічним” – коментує організатор заходу Яна Козловська.

Зазначимо, що Золоче унікальне коттеджне містечко під Києвом, де об’єднали найкращі європейські технології з унікальною українською природою.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *