Мода

У столиці відбувся показ CYBER-HUMANS FASHION SHOW

By  | 

У Києві пройшов зоряний CYBER-HUMANS FASHION SHOW за підтримки OLEROM FORUM ONE, де глядачі побачили якою буде мода найближчого майбутнього. Завдяки дизайнерам на кілька годин відправившись в світ інноваційних технологій і дизайнерських рішень.

Неймовірні покази від брендів створюючих стиль майбутнього: неординарні і ексклюзивні образи в авторській техніці “GUASH by Gulpe Anna”, космічна колекція від дизайнера Ka Tana та концептуальна колекція з глибоким змістом від резидентів Ukrainian Fashion Week та офіційного дизайнера України на Євробаченні 2017 бренду KOMASHNYA.

У показі модних колекцій брали участь як і професійні моделі, так і медійні особистості. Такі як, співак Tonny, Alex Zakharchuk, учасник майстер шеф Євген Кірсанов, учасниця Голосу країни Оксана Чорна та інші бізнес вумен українського шоу бізнесу.

Справжній фурор справили образи боді-арту від топ візажиста ТВ та Fashion проектів Юлії Хворостіної та чемпіона України з боді-арту Олександра Васильєва. Дизайнери створили своє бачення людей майбутнього.

За музичний настрій вечора відповідали DJ ANTAI, Яна Бірліцька, DJ Goldshtein, Dima Libra, Наталя Мирна та інші.

CYBER-HUMANS FASHION SHOW відкрила президент компанії OLEROM, засновниця та генеральний продюсер найзірковішої бізнес тусовки року OLEROM FORUM ONE. B честь майбутнього форуму, який пройде в Палаці спорту 13 жовтня (де вперше на одній сцені зустрінуться Робот – андроїд Софія (оригінальний прототип) Hanson Robotics та легенда Арнольд Шварценеггер, який втілив образ людини – робота на екрані, на покоління вперед створивши впізнаваний образ термінатора).

МЕДІА-ПАРТНЕРИ CYBER-HUMANS FASHION SHOW: POWER FM Ukraine, видання ГОРДОН, Газета Вести, журнали АрхІдея, ТЕЛЕТИЖДЕНЬ, EMOTION, Всеукраїнський інформаційно-розважальний портал TuT-Ua.com, модний онлайн журнал VTrendi.com.ua

“Мода йде вперед і незабаром покази будуть проходити за участі справжніх андроїдів», резюмувала зоряне шоу головний організатор та ідейна натхненниця CYBER-HUMANS FASHION SHOW Яна Козловська.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *