Мода

Artystuff – унікальний патріотичний бренд одягу

By  | 

Редакція модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з вітчизняними брендами. Сьогодні розповімо про унікальний патріотичний бренд одягу Artystuff.

Патріотичний бренд Artystuff є українським виробником сучасного молодіжного streetwear одягу з етнічними принтами від українських художників зі стріт-арт команди Граффіт. Вони створюють зручний та практичний одяг для активного способу життя, який при цьому є унікальним та художньо насиченим. Виробники пропонують повсякденний одяг насичених яскравих кольорів, який привертатиме увагу оточуючих, та більш нейтральні сірі речі, декоровані контрастними деталями та швами.

Товари бренду Artystuff – це сучасний одяг українського виробника, який створюється виключно обмеженими тиражами для підкреслення унікальності молодих українських дівчат і хлопців та оформлюється авторськими принтами в етно стилі, що несуть в собі мудрість українського народу.

Засновниками бренду Artystuff є подружня пара Андрій та Катерина Рибченки.

Власний український бренд одягу став певним поєднанням характерів, умінь та захоплень програміста та художника. В Artystuff вкладено художні здібності Андрія, як учасника стріт-арт команди Граффіт, тісну взаємодію Катерини з web-сайтами та Інтернетом, а також бажання обох мати свій унікальний та яскравий стиль одягу.

Вишиванка в наш час стала святковим вбранням, яке одягається кілька разів на рік. Речі Artystuff є більш повсякденним аналогом вишитої сорочки, що несе той же зміст, але закодований в символіці принта. В своїх ілюстраціях художники опираються на традиції та образність українського мистецтва, тому на одязі Artystuff Ви знайдете:
стародавні українські орнаменти в сучасній інтерпретації;
етно-графічні символи, що передають культуру та звичаї наших предків;
стилізовану національну символіку;
ілюстрації на екологічну та соціальну тематики.

Всі товари бренду Artystuff виготовляються в Україні обмеженими тиражами. Виробники уважно слідкують за якістю обраної тканини, акуратністю пошиття товарів та нанесення принтів. Кожен товар має брендову етикетку, що є гарантією відповідальності.

Для нанесення ілюстрацій на товари обирається цифровий метод або шовкотрафарет, які дають змогу перенести всі найтонші деталі ілюстрації. Особливо багато уваги приділяється підбору кольорів тканини, ниток, елементів декору, а також їх поєднанню з забарвленням принта. Таким чином власники бренду намагаються підібрати правильне оточення для ілюстрації, використовуючи одяг у ролі тла та рамки для полотна художника.

Будьте патріотами, поважайте українське та обирайте одяг українського виробника!

Більше інформації про бренд або здійснити замовлення можна на офіційному сайті: http://artystuff.com.ua/

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *