Стиль життя

Власниця “SweetVegLife” Ірина Рудницька: Не я обрала цю справу, вона сама обрала мене!

By  | 

Щороку в світі та Україні все більше людей переходить на  веганство, відповідно з’являються нові компанії, які пропонують споживачам етичні товари, крім того слід зазначити що багато популярних світових виробників змінюють концепсію бізнесу в напрямку етичних товарів.

Модний онлайн журнал VTrendi.com.ua не перестає знайомити своїх читачів з успішними людьми та їхніми проектами, сьогодні познайомимо з Іриною Рудницькою, яка є власницею бренду солодощів “SweetVegLife”, в інтерв’ю кондитер поділилася своєю історію переходу на веганство, як заснувала компанію по виготовленню солодощів та розповіла про плани щодо бренду на майбутнє.

Як виникла ідея заснувати власний бренд солодощів?

Як такої, спеціальної ідеї у мене не було. Ще десь рік тому відчула гостру потребу у присутності в кав’ярнях району тортиків-десертів по вегану. Йдеш така за кавою, а до кави – нічого. І думка «от би наповнити кафе тортиками» зародилась тоді. В кінці цього літа, після завершення деяких проектів з інтернет-реклами, я фактично лишилась без зайнятості та доходів. Одного дня я просто стала до плити та за рецептом з голови приготувала Наполеон по вегану. На щастя, перед цим я занотувала інгредієнти, чого ніколи не роблю, як і принципово не готую за рецептами – обожнюю спонтанність у їжі. І так, крок за кроком, готувала різні варіанти тортиків, рецепти яких самі народжувались в голові. Не я обрала цю справу, вона сама обрала мене!

Як Ви стали веганом?

Думаю, що можна сказати, що до веганства йшла все своє життя. Відчуття несправедливості завжди обурювало та спонукало до захисту тих, кого ображають. Всупереч популярній думці, веганство це не про їжу, це саме про справедливість до беззахисних живих істот. Стартувавши у травні 2016 року у вегетаріанство (виключення м’яса з раціону) поступово стала дізнаватись нову для себе інформацію: щодо впливу звичок людей на екологію, щодо шкоди для здоров’я людини продуктів тваринного походження, про жорстокість до тварин, які експлуатуються людиною у промисловості, сфері розваг, тестувань тощо. Для переходу на повністю веганский спосіб життя мене мотивувала саме третя складова – захист тварин від жорстокого поводження. Найкращий спосіб його уникнути це не гуманізація тощо, а саме відмова від участі у експлуатації тварин. Попит народжує пропозицію …

Які Ваші найулюбленіші солодощі?

Я так багато солодкого з’їла за своє життя! Точно не варення улюблений десерт зараз, бо його переїла за часи дитинства. Дуже люблю морозиво, чекаю на появу у вільному доступі веганского морозива. Виробники, беріть до уваги! Таких, як я, дуже багато!

Чи приймаєте Ви участь у зоозахисних акціях?

Так, я не обмежуюсь лише продуктами, косметикою, одягом – активізм це невід’ємна частина мого життя. Минуло трохи більше року, як я вперше прийняла участь у зоозахисній акції, це був тогорічний (і перший) Всеукраїнський марш за права тварин, який організували UAnimals, а влітку в Україні розпочались акції Cube of truth (Куб правди). Періодично приймаю участь у них, але поки що тільки в ролі пасивного учасника, не в аутріч (спілкування з перехожими, що зацікавились кадрами, що активісти Куба Правди демонструють на ноутбуках чи планшетах)

Де можна придбати солодощі SweetVegLife?

Зараз замовити десерти-торти від SweetVegLife можна на сторінці у соц.мережах, або забігти на чашечку кави до сімейного кафе Посиденьки, що на Теремках.

Яке майбутнє чекає на Ваш бренд?

Тільки найкраще! Я хочу та маю намір розвивати цю справу, щоб заповнити світ добрими до людей та тварин солодощами. Go vegan, і нехай в Україні стане більше добра та любові!

Власниця

Власниця

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *