Шоу-бізнес

Співачка Ольга Василюк: Мій шлюб з нігерійцем на грані розлучення

By  | 

Ольга Василюк, яка раніше не раз хизувалася своїм щасливим сімейним життям з африканцем Джо Вінцом, виставляючи в мережі відверті фото з чоловіком, вчора в ефірі радіо Отчизна раптово відверто зізналася, що її шлюб не такий безхмарний, як здається на перший погляд.

Раніше артистка завжди відстоювала своє інтернаціональне щастя, заявляючи, що завжди потрібно ставити сім’ю в пріоритет.

Однак, мабуть не дивлячись на свої ж слушні поради, самій співачці дотримуватися їх не вдалося.

У прямому ефірі Ольга повідомила, що крім величезної різниці в традиціях – українських і африканських, серед яких виріс її коханий, в їх непростих стосунках є ще безліч інших розбіжностей. До того ж щільний графік артистки, за її словами, не завжди дає можливість ставити сімейні відносини в пріоритет.

Артистка зізналася, що пісню «Назавжди» вона написала в глибокій депресії, коли вже була впевнена, що відносинам з чоловіком прийшов кінець.

Нагадаємо Ольга і Джо познайомилися в Африці на зйомках реклами парфумів, після чого співачка запросила темношкірого танцюриста разом з його бендом знятися в її кліпі на пісню «Принц». Саме на зйомках кліпу у пари зав’язалися стосунки.

На зараз офіційному шлюбу Ольги і Джо всього півроку, він вже тріщить по швах.

Артистка повідомила, що буде боротися за своє жіноче щастя, а також, що саме такі непрості любовні відносини дають їй сили писати нові пісні.

Співачка Ольга Василюк: Мій шлюб з нігерійцем на грані розлучення

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *