Стиль життя

Інтерв’ю з засновницею проекту МамаWOW Наталією Рибачик

By  | 

Модний онлайн журнал VTrendi.com.ua продовжує знайомити своїх читачів з талановитими та успішними людьми. Журналістка VTrendi поспілкувалася із засновницею проекту МамаWOW Наталією Рибачик та дізналася її історію успіху та плани на майбутнє.

Які основні напрямки у МамаWOW?
МамаWOW – це і сайт, і ком’юніті мам у Facebook, і офлайнові зустрічі для матусь та вагітних, і сімейні фестивалі. Але починалося все саме з зустрічей. Це безкоштовні заходи для мам: тренінги від найкращих спеціалістів (юристів, психологів, коучів, лікарів, експертів з краси тощо) або зустрічі з відомими особистостями. Так вже відбулись заходи з народною артисткою України Оксаною Білозір, відомими телеведучими Сніжаною Єгоровою, Лілією Ребрик, Габріелою Массангою, Ольгою Казберовою, громадськими діячами Мариною Кінах, Владою Литовченко, Інною Силантьєвою, Маргаритою Січкар, актрисою Римою Зюбіною, письменницею Іриною Говорухою, співачками Астраєю, Іриною Шинкарук, Жанною Боднарук, Наталією Гордієнко, чемпіонкою Наталією Добринською та багатьма іншими успішними жінками, які ділилися досвідом та надихали гостей наших WOW-зустрічей. І яким я безмежно вдячна.

В чому особливість таких зустрічей?
В атмосфері. Вона дуже дружня та привітна. Всі мами – і всі розуміють одна одну. На кожній зустрічі ми даруємо всім гостям приємні сюрпризи, щоб вони відчули ще і післясмак нашого спілкування. Але найцінніше – це корисні знання та комунікація.

Де можна стежити за анонсами зустрічей від МамаWOW?
Слідкувати за анонсами подій можна на сайті http://mamawow.com.ua/, на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/motherWOW або в Instagram https://www.instagram.com/mamawow.com.ua/.

Досить часто логотип МамаWOW можна побачити на бренд-воллах різних заходів. Які саме заходи ви підтримуєте?
Зазвичай це сімейні заходи, фестивалі, виставки, презентації, тренінги відомих особистостей – те, що цікаве для наших читачів.

Вас також запрошують як експерта в темі материнства на різні події, пов’язані з питаннями дитинства та сім’ї. Які основні проблеми на даний момент в Україні в сфері материнства?
На жаль, зростає кількість розлучень (за останні 5 років у 22 рази!) та матусь-одиначок. За статистикою, зараз кожна п’ята дитина народжується поза шлюбом. Також дуже гостро стоїть питання відмови мам від новонароджених малюків. Причин цього багато, але більшість з них можна об’єднати в групу «невлаштованість життя та брак фінансів». Також існує низка питань в сфері охорони здоров’я: починаючи від імунопрофілактики та завершуючи якістю обслуговування дітей в лікарнях.

Які теми ви порушуєте в онлайн-журналі МамаWOW?
90% нашої цільової аудиторії – це матусі. Тому і теми відповідні: догляд за дитиною, її харчування, виховання, розвиток, а також здоров’я всієї родини, поради для вагітних та для татусів, рекомендації, як цікаво провести вільний час, що читати, дивитися. Багато мотиваційних статей. Крім того, у нас можна знайти велику кількість інтерв’ю з цікавими особистостями.

Які плани на майбутнє у проекта МамаWOW?
Зараз ми активно працюємо не лише з українськими партнерами, але й зарубіжними. В планах проведення зустрічей не тільки в Києві, але й в інших містах країни. Крім того, в нас вже з’явилося представництво у Литві, де також проходитимуть WOW-зустрічі, які, я впевнена, надихатимуть ще більше матусь та привноситимуть в кожну сім’ю частку радості та тепла.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *