Шоу-бізнес

Катерина Бужинська презентувала зимовий трек «Білосніжна зима»

By  | 

В активі народної артистки України Катерини Бужинської 8 альбомів, 20 кліпів, понад 250 пісень. Вона володарка Гран-прі 5 міжнародних конкурсів і більше 25 міжнародний премій. Пісні Катерини Бужинської звучать не тільки в Україні, а й скрізь, де живуть, працюють і відпочивають українці, на всіх великих святах і урочистостях, на всіх радіостанціях і телеканалах. Як у нас на Україні, Романсеро, Лід, Королева натхнення, Привиділося, Біла пантера, Любов і щастя, Бажаний, Сім’я і багато-багато інших.

Напередодні новорічних свят, народна артистка України Катерина Бужинська порадувала своїх фанів новою легкою піснею “Білосніжна зима” українською мовою, автором якої є Олексій Малахов, відомий своєю співпрацею з багатьма зірками шоу-бізнесу.

Кохання не залежить від пори року, але зима робить слова теплішими, поцілунки міцнішими і солодшими. Зима – це дуже вдалий час для закоханих – холодні вечори дають їм можливість отримати насолоду від часу, проведеного один з одним.

“Білосніжна зима” – відмінна легка танцювальна композиція, яка зробить зиму казково прекрасною в обіймах коханої людини. А чудове виконання пісні Катериною Бужинської подарує радість і гарний настрій.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *