Шоу-бізнес

Фіолет презентували новорічний трек

By  | 

Нова пісня «Бережи себе» присвята тому людському теплу, що жевріє всередині кожного із нас, незважаючи на холоди та зиму навкруги.

Автором слів до пісні традиційно став фронтмен гурту Сергій Мартинюк, співавтором музики Роман Андрухів, а саудпродюсером виступив Артур Даніелян.

Хотілося поставити крапку в 2018-му, зробити певний емоційний підсумок цього складного і водночас радісного року, розповідає Сергій Мартинюк. 2018-ий був справді знаковим вихід альбому “Aurora”, перший мільйон переглядів кліпу “Кохана”, успішний тур, та, звісно, вихід мого дебютного роману “Капітан Смуток”. Я вчергове переконався в тому, що попри всі складнощі, я на своєму місці. І пісня “Бережи себе” — саме про те, що ніколи не варто зупинятися на шляху до своєї мети, що тепло, яке є всередині нас найголовніше. Ним ми можемо зігріти не тільки себе, а й оточуючих.

Сергій зізнався, що вже, щонайменше п’ять років, мріяв створити новорічно-різдвяний альбом, проте постійно ставали на заваді інші творчі проекти. Однак пісня «Бережи себе», можливо, стане першим кроком до цієї мрії.   

У 2019 році гурт Фіолет святкуватиме десятиріччя. Музиканти вже мають чимало планів та задумів на прийдешній рік, проте намагаються нічого не загадувати.

Плани у нас, звісно, є: працюватимемо над матеріалом до нового альбому, зніматимемо нові кліпи, будемо готуватись до фестивального літа, й туру до десятиріччя Фіолету. Особисто я мрію про мандрівки, на які постійно не вистачає або часу, або можливостей, й планую розпочати другий роман, — комментує Сергій Мартинюк.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *