Афіша

10 березня у Києві пройде караоке-чемпіонат “Живий звук”

By  | 

Всеукраїнський караоке-чемпіонат “Живий Звук” відбудеться 10 березня, у L’KAFA CAFE, м. Київ, вул. Борщагівська, 154, початок о 18:00.

“Живий звук” – це конкурс, який немає жодних обмежень стосовно віку та музичного формату, участь можуть прийняти усі бажаючі з будь-якого куточку України!

Для співаків-початківців – це чудова нагода показати свій талант, отримати знайомства в сфері шоу-бізнесу та дістати незамінний досвід.

Для виконавців-професіоналів – це можливість здобути новий титул, отримати цінні призи, а також pr у ЗМІ.

Чемпіонат пройде у 2 тури, в першому усі учасники виконають по 1 пісні, пісні конкурсанти обирають самі, в фінал проходить 3 особи, за підсумками оцінок журі, серед 3 фіналістів буде обрано переможця.

Учасників оцінюватиме зіркове журі:

Сергій Доценко – музичний продюсер, композитор, аранжувальник, співак.

Олеся Тарасенко – ідейний натхненник та засновник громадської організації «ArtFoundation», організатор творчих конкурсів і фестивалів для дітей в рамках проекту «ArtKids Europe» та ін. Олеся активно розвиває і втілює в життя проекти у рамках культурної дипломатії, естетичного виховання та відповідального батьківства, підтримує безліч благодійних та соціальних проектів в Україні. Олеся Тарасенко заснувала і розвиває онлайн блог-журнал про цікавих людей та події LuckyUkraine, який виступає інформаційним партнером багатьох заходів. З 2018 року обіймає посаду заступника начальника управління Державної служби зайнятості (Центральний апарат).

Ольга Рея – beauty expert телеканалу СТБ, працює з топовими артистами і публічними особистостями України.

Ксанті – співачка, автор пісень, викладач з вокалу та сценічної майстерності, кандидат наук.

Тетяна Монро – засновниця сучасної школи мистецтв Тетяни Монро, а також Авторської Школи вокалу для дітей і дорослих, прима театру мюзиклів “Viva Euro”, Володарка премії Топ-100 Успішних жінок України 2018 за версією Всеукраїнського журналу “Ukrainian people”, а також володарка номінації Топ -100 “Успішних Українок 2018”, Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Вікторія Шусть – продюсер-засновник творчих проектів: “День Чемпіонів”, фестивалю “До тебе, моя мрія”, організатор багатьох благодійних проектів, концертів, аукціонів.

Переможці отримають цінні призи, такі як: запис в одній з найкращих студій звукозапису України – “Kalina Music”, ювелірні прикраси від ТМ “Oringo”, сертифікати на фотосесію від “ZAVARKA STUDIO”, сертифікат від beauty експерта телеканалу СТБ – Ольги Рея, сертифікати від сучасної школи мистецтв Тетяни Монро, книгу від письменниці Ірини Твардовської, сертифікат від на майстер-клас від художниці Міли Орлової, сертифікат від стиліста-візажиста Наталії Губської, сертифікат від фотографа Ольги Бедій.

Інформаційні партнери #ЖивийЗвук2019:
Модний онлайн журнал VTrendi.com.ua, Всеукраїнський інформаційно-розважальний портал TuT-Ua.com, № 1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події Lucky Ukraine, глянцевий журнал NOVA, глянцевий журнал Wellness, журнал O’Ukraina, журнал Podium kids, портал Eurostar, портал News Magic, портал Музикант.укр.

Спеціальні гості чемпіонату: переможниця попереднього сезону “Живий звук” – Мілена Пазиніч, Ольга Василюк та Марія Зафра.

Ведучою вечора виступить продюсер і засновник Всеукраїнського караоке-чемпіонату “Живий Звук” – білорусько-українська співачка XENA.

Більш детальна інформація про захід: https://www.facebook.com/uazvuk/

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *