Афіша

16 лютого всі таланти зберуться в ТРЦ «Україна» на Перший KACHAI Fest

By  | 

Вокал, хореографія, музична творчість, театральні студії, циркове мистецтво і розмовний жанр – всі жанри, крім нудного на Першому KACHAI Fest.

На одному з найпопулярніших дитячих концертних майданчиків в ТРЦ «Україна» пройде презентація першого українського популярного гурту «K.A.C.H.A.I.» Це дитячий колектив, який об’єднав авторів і виконавців найбільш юного віку. Три сингли і відеокліп на дебютну пісню «Обійми» – і це тільки початок, адже офіційно група «K.A.C.H.A.I.» існує з 2019 року!

«K.A.C.H.A.I.» – це п’ять дівчаток від 6 до 13 років. Учасники гурту «K.A.C.H.A.I.» – юні виконавиці з вже чималим досвідом участі в творчих конкурсах і фестивалях. Більшість пробували себе в ролі ведучих на ТВ, і навіть власних YouTube проектах, тому Вітас Шаповалов запросив учасниць «K.A.C.H.A.I.» приєднатися до репортажної зйомки фестивалю і зробити їх максимально яскравими і незабутніми.

Підтримати, оцінити і поділитися секретами професії учасників фестивалю організатори запросили Дядю Вадю, учасника проекту MOZGI і Ольгу Шелбі, актрису серіалу Школа, але це далеко не весь список зіркових гостей.

До зустрічі на сцені ТРЦ «Україна» о 17:00, адже подарунки і нагороди вже чекають нових учасників!

Реєстрація учасників:

+ 38-067-233-71-79

+ 38-099-44-44-644

16 лютого всі таланти зберуться в ТРЦ «Україна» на Перший KACHAI Fest

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *