Анонси

5 причин відвідати концерт Evanescence

By  | 

Зовсім скоро, 20 вересня у Київ приїжджає з концертом неймовірно популярна група Evanescence. На її піснях виросло ціле покоління молоді, і спеціально для вас ми підібрали 5 причин, за якими ви просто не можете пропустити цей концерт!

1) Evanescence це  культова готична рок група. Її пісні “My immortal” і “Bring me to life” стали просто легендарними і їх знає кожен, навіть той, хто далекий від рок музики. Якщо ви ніколи не слухали готик-рок, то почніть з лідера цього напрямку. А якщо це ваше, то вам тим більше дуже пощастило з цим концертом!

2) Атмосфера. Кожен концерт Evanescence це чаруюче і неповторне шоу. Це не просто популярні хіти і гарне виконання. Це щось більше. Для деяких людей пісні Evanescence з їх глибоким змістом стали окремою філософією.

3) Evanescence це драйв в його найчистішому вигляді. Ви побачите неймовірну енергетику вокалістки Емі Лі, відчуєте єдність натовпу, яка співає єдиним голосом і відчуєте як потужні рок рифи розбурхують кров!

4) Група представить у Києві альбом Syntesis. Це кращі композиції у супроводі симфонічного оркестру. Ідеальний привід, щоб почути улюблені пісні в новому, незвичному звучанні, які стали ще більш емоційними.

5) Концерти це емоції, які завжди з вами. Враження від концерту улюбленого виконавця можуть тривати роками. І різниця між живим виступом і піснею по радіо вже дуже велика. Не втрачайте можливість насолоди тим, що вам подобається, і знайдіть час на цей концерт!