Анонси

10-12 вересня відбудеться міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion

By  | 

10 вересня в Міжнародному виставковому центрі розпочне свою роботу найбільша B2B-виставка в українському fashion – міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion. І хоч основний її фокус – створити нові можливості для учасників у сфері гуртових контрактів, однак насправді виставка збирає дуже широку аудиторію. Це як великі, відомі на українському ринку компанії-виробники одягу, тканин, фурнітури, обладнання, так і бренди-початківці. Коротко про Kyiv Fashion.

10-12 вересня відбудеться міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion

10-12 вересня відбудеться міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion

10-12 вересня відбудеться міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion

10-12 вересня відбудеться міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion

10-12 вересня відбудеться міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion

Виставка цікава як для бізнес-аудиторії, так і для пересічних відвідувачів, які цікавляться тенденціями у сфері моди, проповідують принцип «купуй українське» і хочуть пересвідчитись, що вітчизняні бренди можуть запропонувати дійсно високу якість і не пасуть задніх, а вчасно виводять на український ринок тренди із прогнозів найавторитетніших світових інституцій у сфері моди. Тим часом, ми зібрали, як мінімум, 5 причин – чому варто відвідати Kyiv Fashion:

1. 330 українських та світових брендів одягу, білизни, шкіри та хутра будуть представлені тут – можна пройтись експозицією і підібрати модний лук на осінньо-зимовий сезон. На відміну від тижнів високої моди, ассортимент орієнтований на ширшу аудиторію від масс-маркету, до середнього-преміум. Тож можна накинути оком на те, що підійде саме до вашого гаманця та смаку.

2. Для тих, хто розмірковує про відкриття власної справи у fashion-індустрії, зміну професії чи- давно працює в галузі і спраглий до нових знань та свіжих ідей – це можливості для переговорів, нетворкінгу, кооперації, збору контактів, каталогів, тестування ідей, збору зворотнього зв’язку… словом, всього, на що здатна фантазія.

3. Насичена бізнес-програма семінарів та лекторіїв, де немає випадкових тем, а всі виступи заточені під фешн-проблематику. Наприклад, продажі одягу в соціальних мережах, розвиток креативного мислення, фешн-брендинг та маркетинг, новітні технології у текстильному виробництві, фешн-ритейл та багато іншого.

4. В цьому році організатори зробили заявку на те, що вони створюють не тільки нові бізнес-можливості для клієнтів, але й потихеньку «привчатимуть» їх до думки, що український фешн не може лишатись осторонь таких глобальних світових трендів, як стійкий розвиток, осмислене споживання та відповідальне виробництво. Цій темі буде присвячена низка лекцій, які, без сумніву, будуть цікаві поколінню мілленіалів, які небайдужі до долі планети та ролі людини у збереженні навколишнього середовища. Так, Ольга Калашнікова, відомий трендсеттер із французького інституту ModArt, прочитає 2 лекції, де аналізуватиме модні тренди з точки зору їх взаємозв’язку із потребою переглянути ставлення людей до споживання, їх відношення до речей та жертв, на які ми йдемо заради їхнього виробництва. Так, українська мода теж може бути відповідальною!

Схоже, що із цього часу на платформі Kyiv Fashion все частіше звучатимуть месседжі про осмислене споживання та можливості ресайклінгу речей. Більше того, саме ця тема відкриє подіумну програму фестивалю. І представити її організатори запросили учасників Zemlya Dance center, які представлять концептуальний перформанс ДІТИ ТІЛО. Постановка спонукатиме присутніх не забувати про основне – що саме людина є і залишається основним гравцем у світі трендів та смислів, що змінюються із калейдоскопічною швидкістю.

5. В рамках насиченої фешн-програми подіуму також хочеться акцентувати кілька дуже цікавих, на наш погляд , подій. Тим, хто причетний – або мріє стати частинкою Всесвіту fashion, не варто оминати увагою читання книги Олени Мартинюк «Хочу в Fashion!». Олена Мартинюк – один із найвпливовіших в Україні fashion-журналістів, автор власного курсу із fashion-журналістики в Києво-Могилянській академії, завсідниця найвідоміших світових тижнів моди, авторка, що пише для більшості трендових модних українських та світових видань. Тож її лекція на Kyiv Fashion, що відбудеться о 16:15 на подіумі в 2 павільоні МВЦ 11 вересня – це must visit для майбутніх акул модної індустрії. Не менш цікавою обіцяє бути і лекція дизайнера Федора Возіанова «Не-design», що розпочнеться на тій же локації в 15:30. І знову ж – Федір Возіанов навчить дивитись на тіло, як точку відліку, а на джерело натхнення – як крок у невідомість. А ще розповість про інклюзивність дизайну як пошук абсолюту. Ну, і звісно, Шоу стилістів від Fashion Club Ukraine щодня на подіумі – це не просто про підбір модних образів, фактур та кольорів – це історія про осмислене споживання, про те, як уникати непотрібних покупок та перейти від накопичення до свідомого споживання.

Завітати на Kyiv Fashion можна з 10:00 до 18:00 10-11 вересня, та з 10:00 до 16:00 – 12 вересня. Виставка проходить з адресою: м. Київ, Броварський просп., 15, МВЦ.

Розклад заходів в межах виставки можна знайти тут – https://www.kyivfashion.kiev.ua/ru/prohramma-byznes-y-feshn-meropryiatyy-mezhdunarodnoho-festyvalia-mod-kyiv-fashion-2019

Для входу потрібно замовити безкоштовний електронний вхідний квиток за посиланням – http://www.invitation.kiev.ua/?fbclid=IwAR1cmBtYz3CEy3VkVCIayCO2POafNhMcPCwhJDhOujf-fDzy2V0UDxOWvhs
Або ж придбати його безпосередньо на виставці – вартість 90 грн.