Всеукраїнський модний онлайн журнал

17 червня відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців премії “Mama Special 2021”

17 червня відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців премії

Благодійний фонд “Мрію жити” запрошує бажаючих приєднатися і взяти участь у значущому благодійному проекті “Mama Special 2021”, яке стане стартом нагородження щорічною премією для героїчних матусь, які змінюють наш світ і є показовим прикладом для багатьох!

17 червня 2021 року, о 16:00, в готельно-ресторанному комплексі «Софіївський Посад», вул. Київська 81/2, благодійний фонд “Мрію жити” став ініціатором і організовує неймовірний урочистий захід “Mama Special”, на честь мам, які виховують особливих дітей.

Головна мета заходу – залучити громадськість до більшої уваги і розуміння щодо життя героїчних мам, які виховують особливих дітей!

Гостями події стануть найвідоміші представники різних сфер діяльності: політики, бізнесмени, меценати, представники партнерів, громадські діячі, журналісти, фотографи, оператори і т.д.

У програмі заходу: 2 fashion-покази, учасницями якого стануть героїчні матусі і їх особливі дітки, вони відчують себе справжніми зірками і королевами неймовірного свята “Mama Special 2021”.

На святі також пройде офіційна церемонія нагородження, усі учасники отримають дипломи, іменні статуетки, подарунки.

На нас чекають також музичні виступи за участю зірок і дітей, розважальна програма для дітей (аніматори, майстер-класи), сюрпризи від організатора та партнерів, шведський стіл, одним словом, неймовірна атмосфера тепла, посмішок, радості, нові можливості і нові знайомства.

В рамках проведення заходу збір грошей і благодійний аукціон не передбачений.

У 2014 році був заснований Благодійний фонд «Мрію жити» – це некомерційна організація, яка покликана здійснювати благодійну діяльність, спрямовану на надання соціально-фінансової допомоги дітям-інвалідам з церебральним паралічем, на прискорення вирішення їх проблем та відновлення їх здоров’я.

Акредитація журналістів проходить до 17 червня, 12:00.
Контактні дані: Середюк Світлана
Телефон: 067-537-78-28
Е-mail: office.mriyuzhiti@gmail.com
Сайт: https://www.mriyuzhiti.com

17 червня відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців премії


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252