Всеукраїнський модний онлайн журнал

25 січня – новий захід від “Best Version Community”

25 січня - новий захід

25 січня про найцікавіші проекти у своїх нішах і працюючих стратегіях розкажуть особистості, яких, без сумніву, можна назвати трендсеттерами:

Лариса Парфентьєва – ходить до ТОП-3 найпопулярніших письменниць у Росії за версією MyBook, автор бестселера «100 способів змінити життя», «33+. Алфавіт життєвих історій» та «Рік для двох». «Найкращий блогер року» за версією Mail.ru. Спікер, колумніст ЗМІ. Автор онлайн-проектів «Текстура», «АвториТекст», «Ультиматор».

Ана Варава – член правління UFA, екс-главред L’Officiel Ukraine та L’Officiel Austria, власниця Fashion Consulting Group – імідж консультування, стайлінг та брендинг, старший експерт MFA of Ukr, а також експерт у Ukr Startup Fund.

Дарина Дідковська – бізнесвумен, власник агрокомпанії “АПК-Ресурс”, засновниця міжд. екосистеми Best Version owner Integrity Business Office; діяч Ukrainian Business Council Dubai & Northern Emirates, Rotary International, ТПП України, СУП.

Костянтин Карпушин – партнер KPMG Ukraine – однією з найбільших у світі аудиторських компаній, екс-керівник напряму інновацій. розвитку та впровадження нових технологій KPMG, засновник та СЕО у Codebridge Technology Inc, автор всеукраїнської премії Герої малого бізнесу.

Валентин Станішевський – засновник освітньої онлайн-платформи “SALE PLUS”, продюсер онлайн-шкіл, засновник громадської організації “Освіта майбутніх поколінь” Z. Кандидат наук, майстер спорту, музикант.

Олег Філішин – засновник першої в Україні спільноти публічних людей BRAND PEOPLE, продюсер, наставник зірок шоу-бізнесу та популярних блогерів. Входить до ТОП-100 видатних людей та брендів України за версією національного рейтингу THE BEST OF UKRAINE.

Євген Дранищев – коуч власників бізнесу та компаній, що проводить навчання для WOG, Ajax, Ukrsibbank, PepsiCo, Fedoriv, ​​співзасновник інвест-фонду P2P Україна, також є засновником та СЕО Академії Героїв України.

Нова реальність ламає стереотипи та шаблони, відкриває нові сфери діяльності та народжує нових лідерів.

Горизонт можливостей розширюється з величезною швидкістю, прориви відбуваються в абсолютно несподіваних областях, а комунікація у правильному оточенні дає потужний поштовх для досягнення колосальних результатів як у бізнесі, так і в цілому.

На вас чекає:

виступи топ-спікерів, що надихають;

шоу від зіркових артистів;

нетворкінг із модерацією;

діджей

розіграші від партнерів;

фотозона;

жива музика;

Ексклюзив вечора: гра “Казино Сенсей” від Студії інтелектуальних ігор “Пелікан”

Дата: 25 січня

Час: 17:30-22:30

Місце: Normal Art Restaurant (вулиця Антоновича, 81).

Dress-code: Coctail Attire.

Реєстрація: 0674577474, Вікторія.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252