Всеукраїнський модний онлайн журнал

26 жовтня, у Києві, відбудеться трансформаційна психологічна гра “Та, що танцює з вовками”

26 жовтня, у Києві, відбудеться трансформаційна психологічна гра

У житті кожної жінки рано чи пізно настає момент, коли їй життєво необхідно усвідомити власну цінність, знайти джерело своїх проблем і шляхи їх вирішення. Кожна з нас обирає для цього свій шлях: звертається до психолога, намагається розібратися в собі самостійно, шукає інші можливості.

Психолог Ірина Роєнко пропонує спробувати щось абсолютно нове: психологічну гру «Та, що танцює з вовками». Всього за 4 години Ви зможете пройти різні вікові періоди, побачити в своєму минулому те, що до цих пір заважає розвиватися і рухатися вперед, скористатися ресурсами з різних періодів свого життя.

26 жовтня, у Києві, відбудеться трансформаційна психологічна гра

Кожна учасниця гри отримає реальну можливість:

Знайти внутрішні джерела сили;

Побачити свої справжні потреби і бажання;

Поглянути на себе абсолютно інакше, змінити сприйняття самої себе;

Розкрити свій потенціал в творчому плані;

Отримати доступ до ресурсів, які потрібні саме зараз.

«Та, що танцює з вовками» відкриває шлях до вирішення найрізноманітних проблем, від складнощів фінансового характеру до непростих взаємин в сім’ї або з сексуальним партнером. Психологічне ігрове поле створено спеціально для того, щоб сбувати нові ролі без жодного ризику, виявити справжні причини своїх рішень. Це спосіб зрозуміти себе, стати чесною з самою собою, розібратися, як, нарешті, стати цілісною, стати собою.

Спробуйте розширити діапазон своєї поведінки, знайдіть нові точки зростання, поверніть собі яскравість сприйняття світу, взявши участь в грі «Танцююча з вовками».

КОЛИ: 26 жовтня, о 18:00
ДЕ: м. Київ, вул. Хрещатик, 15
ВАРТІСТЬ: 350 грн.
ТРИВАЛІСТЬ: 4 години
КІЛЬКІСТЬ ОСІБ: до 5

Більше про психологічну гру “Та, що танцює з вовками”, а також щоб записатися на консультацію до спеціаліста: https://www.instagram.com/ira_roenko/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252