Анонси

Christmas Fairytale 2019

By  | 

Напередодні різдвяних і новорічних свят Superstar Corporation представляє довгоочікуваний зимовий проект – Christmas Fairytale 2019.

Гала-концерт проекту пройде вже 21 грудня 2019 року в Палаці Україна (малий зал). Складно передати словами, що чекає глядачів і учасників свята.

На головному дитячому зимовому шоу країни пройде Національний конкурс краси MINI MISS & MISTER winter UKRAINE 2019! Кожна учасниця проекту, кожен гість і глядач по-справжньому відчує себе в Нью-Йорку на Таймс-Сквер, згадає магічний дух Різдва з фільму «Один вдома» і повністю зануриться в зимову казку. Нереальні декорації, подарунки, сюрпризи та незабутні емоції чекають всіх!

25 найдостойніших учасниць та учасників від 5 до 15 років з усієї України вийдуть на сцену, щоб зачарувати журі та глядачів своєю красою і талантами, і поборотися за головні корони конкурсу.

Серед членів журі – громадський діяч Марина Кінах, актриса Катерина Островська, соліст оркестру Lords of the Sound Ярослав Радіоненко, обличчя Superstar Corporation і супермодель Монтейро да Сільва Маріа Катрін, переможниця минулорічного конкурсу Mini Miss Winter Ukraine 2019 Ангеліна Батюшіна, і секретні гості із закордону.

Яскравим завершенням заходу стане нагородження переможців Національної дитячої премії в сфері шоу-бізнесу Superstar Corporation в різних номінаціях – Співачка року, Модель року, Відкриття року та інші.

Christmas Fairytale 2019

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *