Всеукраїнський модний онлайн журнал

Fashion Awards: Битва дитячих модельних агентств

Fashion Awards: Битва дитячих модельних агентств

16 жовтня в Києві відбудеться Битва дитячих модельних агентств, яка визначить переможця осіннього сезону 2021 року!

Протягом усього дня вас чекають незвичайні та креативні дитячі покази і захоплююча шоу-програма, розваги та подарунки, і, звичайно ж, родзинка дня – Битва модельних агентств. Захід проходить вже увосьме і збирає найкращі модельні агентства і школи не тільки з усієї України. Цього разу за звання кращих змагатимуться агентства з Одеси, Рівного, Києва, Житомира та ін.

Офіційним рекламним обличчям заходу виступає – Макабула Юлія. Юлія вже протягом декількох років бере участь в дизайнерських показах і фотосесіях і вже досягла певної популярності серед дизайнерів і модельних агентств.

Серед членів журі та гостей заходу – дизайнери, хореографи і представники шоу-бізнесу та експерти світу моди!

Позитивні емоції від заходи, організовані івент-компанією “Monet”, будуть забезпечені! Адже творити добрі справи – легко, насолоджуючись кожним кроком і результатом!

Запрошуємо модельні агентства і школи, дизайнерів, моделей і партнерів до участі, а всіх гостей приєднуватися до нас 16 жовтня!

Вхід вільний!

Всі деталі на нашому сайті (https://www.monet.kiev.ua/)!

До зустрічі на FashionAwards від #MonetFashion!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252