Всеукраїнський модний онлайн журнал

Головна “бджілка” українського шоу-бізнесу готує мега-шоу

Головна “бджілка” українського шоу-бізнесу готує мега-шоу

23 листопада 2021 року в столичному Палаці “Україна” відбудеться концерт головної “Троянди” українського шоу-бізнесу Аліни Гросу.

 Запаморочливі трюки, запальні танці, улюблені та нові хіти –   це не все,що готує співачка. 

“Ми робимо все, щоб глядачам було, по-перше, безпечно з огляду на пандемію. Концерт відбуватиметься з дотриманням усіх карантиних норм, – підкреслила Аліна Гросу. – Вкладено багато зусиль в наше циркове шоу. Ми не шукаємо легких шляхів, тому не використовуємо додаткових страховок, трос тримає тільки руку. Після репетицій рука синя від синців, настільки вона пережимається тросами. Звичайно болить, але воно того варте. Робимо все, щоб це шоу запам’яталося та здивувало”

  За словами Аліни Гросу, глядачів також очікують круті декорації, велика кількість балету, джаз-бенд, а ще – сюрпризи у вигляді дуету з чоловіком, а можливо навіть із двома зірковими чоловіками. Якими? Побачите вже зовсім скоро. 

На концерті планується багато зіркових гостей. Артистка чекає усіх тих, хто підтримував її на творчому шляху з самого початку: з її 4-х років і протягом 22 років творчості.

Тож, не зволікайте, квитки в касах Києва та на сайтах квиткових операторів.   

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252