A password will be e-mailed to you.

Music without frontiers – Kyiv Ukraine: духовність і музика, дозвілля і мода непідвладні часу і карантину.

Ми спробуємо побороти смуток та нудьгу чудовою музикою у Софії Київській . Запрошуємо усіх долучитися он-лайн 14 грудня 2020 року. Цього вечора на території духовного центру культури України – Софії Київської – відбудеться знакова подія для всієї Європи – Music without frontiers – Kyiv Ukraine.

Подія відбудеться у форматі ексклюзивного ефіру (streaming on line на каналі YouTube) й нагадає про те, що в найскладніші часи самемистецтво рятує світ. Першою столицею, яка приймає проєкт, став Київ, далі: Баку – Стамбул – Тбілісі…
Проєкт об’єднує теперішнє (музичні сети артистів) із геніальним минулим людства(тисячолітніми пам’ятками історії – Колізеєм, Софією Київською) і спрямований у майбутнє.

Формат заходу незвичний: тригодинний сет сучасної світової знаменитості наодинці з тисячолітньою Софією Київською. Тут сплетуться світові електронні ритми, етнічнамузика і spiritual музика. Західтранслюватиметься для мільйонівшанувальників онлайн. Прямий ефір триватимез 19:00 до 22:00. Трансляцію проводитиме низка потужних онлайн-каналів – Donato Papadia – Papa Dj from Montecarlo, та інші важливі локальній міжнародні вебплатформи клубів і радіостанцій, що надають підтримку ініціативі. Передбачено близько мільйона переглядів Musicwithout frontiers – Kyiv Ukraine. Завдяки дронам, запущеним під час ефіру над унікальниммайданчиком Національного заповідника«Софія Київська», надзвичайну подію буде увічнено у мультимедіа. Фото й відео Musicwithout frontiers – Kyiv Ukraine стануть основою документального фільму про сам виступ, про учасників і про тих людей, завдяки кому цей захід відбувся, зокрема дякуємо агенції Оксани Кузьменко.

Довідка про музиканта:
PAPA DJ – псевдонім Донато Пападії, одного іззасновників діджеїнгу, який придумав ф’южн-концепцію музики Buddha-Барів. Розпочаввласну кар’єру ще далекого 1973-го! Він постійноміксує найрізноманітніші стилі: від хаус-музикидо New Beat, музики Балеарських островів ізHard House, Techno і роком. Його звук завждибездоганний. Lounge, Chill music і World Music – все це є в його діджей-сетах, а улюблена фішкаПапи діджея – це етно музика. В його палітрізвучить усе: від незвичних звуків перкусії до класичних фортепіанних і скрипкових. Папа – один із найвидатніших італійських діджеїв у світі. Виступає в більш ніж 300 клубах Італії й Монте-Карло, часто бере участь у масштабнихексклюзивних івентах, таких як: Гран-прі, RolexTennis Masters, Grand Rose Ball, Summer Ball, Yacht Show, Mies та інших.
Його можна почути у клубах та івентахПортугалії, Іспанії, Великої Британії, Мексики, Марокко, Франції, Греції, Румунії, Туреччини, Египту, Росії й останнім часом – в Україні у статусі ключового й найуспішнішого виконавця в этно-біт музиці. Крім того, він – артдиректор і музичний куратор радіошоу «Buddha-Bar»: щоуїкенду він проводить власне годиннеміжнародне еклектичне радіошоу на RadioMonte Carlo. Papa Dj керує RMC Buddha-BarMonte Carlo/Radio – першим у світі цілодобовимвебрадіо з кращою музикою Buddha-Bar.
Dj – резидент Buddha-Bar Монте-Карло.

Ця подія є благодійною, адже протягом усьоговиступу здійснюватиметься збір коштів на реставрацію Дзвіниці Софії Київської. Долучайтеся до мистецтва Генеральний партнер: COOPER AND HUNTER Ukraine.
Посилання: https://facebook.com/deolpartners/

Підготувала: Олена Ткаченко

Головна подія зими 2020: Music without frontiers