Всеукраїнський модний онлайн журнал

InterCHARM-Україна 2021

InterCHARM-Україна 2021

Зустріч авторитетного професійного ком’юніті індустрії краси InterCHARM-Україна відбудеться 22-24 вересня. Виставка є платформою для презентацій найновіших продуктів та технологій, «точкою входу» нових брендів та компаній на ринок. Резидентами XX ювілейної виставки InterCHARM-Україна стали 458 компаній, з них вперше – 117. InterCHARM-Україна – це комунікаційний центр між українськими та закордонними представниками, можливість знайти партнерів, укласти вигідні угоди. Майже 40 іноземних компаній беруть участь у виставці цього року. Спеціальний сервіс BUSINESS CONNECT дозволяє заздалегідь призначити один одному зустрічі, за допомогою зручного сайту та додатку MatchMaking.

Виставка вже багато років є індикатором ринку, вона показує, як змінюється індустрія і які компанії продовжують успішно працювати. За даними дослідницької компанії Euromonitor International український ринок beauty у 2020 році впав на 3%, його відновлення очікується до середини 2022 року і виставка вносить в це значний вклад.

InterCHARM-Україна окрім декількох тисяч бізнес-відвідувачів (байєри торговельних мереж, керівники салонів краси, медичних клінік, санаторіїв, керівники beauty-компаній), відвідують десятки тисяч фахівців індустрії краси, серед яких косметологи, дерматологи, лікарі суміжних спеціальностей, масажисти, майстри перманентного макіяжу, візажисти, бровісти, лашмейкери, перукарі, колористи, барбери, фахівці нігтьового сервісу, подологи – всі ті, кого ми називаємо B2S-аудиторію (business-to-specialists). Це все своєрідні амбасадори краси, які за допомогою своїх знань, використовуючи складну техніку та професійні beauty-препарати допомагають українцям бути впевненішими в собі та чарівними.

Для підвищення кваліфікації, професійного натхнення на виставці пройдуть конференції та майстер-класів з косметології, дерматології, масажу, перукарського мистецтва, нігтьового сервісу, подології, візажу, менеджменту і маркетингу, створенню продуктів і технологій продажів в індустрії краси. InterCHARM-Україна 2021 стане майданчиком для проведення чемпіонатів з косметології, перманентного макіяжу та мікроблейдингу, епіляції, перукарського мистецтва, нігтьової естетики, візажу, моделюванню брів і нарощуванню вій.

InterCHARM-Україна 2021 відбудеться в Києві в Міжнародному виставковому центрі. Експозиція займає три павільйони та буде представляти всі напрямки beauty-індустрії:

• Косметологія та естетична медицина

• Перукарське мистецтво

• Нігтьовий сервіс, подологія

• Професійний make-up, перманентний макіяж

• Продукція для рітейлу: Косметика, Парфуми, Декоративна косметика

• Cleaning – побутова хімія і товари household

• Технології та створення продукту (укаковка, сировина, інгредієнти для виробництва продукції індустрії краси)

Загалом буде представлено 1669 брендів, з яких 270 – це нові.

Однією з пріоритетних задач організаторів залишається безпека відвідувачів. На InterCHARM-Україна 2021 будуть дотримані всі протиепідемічні заходи, встановлені Міністерством охорони здоров’я України.

Команда виставки активно готується до проведення InterCHARM-Україна 2021 та з нетерпінням чекає зустрічі з вами.

Організатор Міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM-Україна 2021 – ДП «Прем’єр Експо».

Генеральний партнер – HydroPeptide.

Спеціальний учасник – Dyson.

 


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252