Всеукраїнський модний онлайн журнал

MARIO BIONDI виступить на сцені BAKKARA RIVER PARTY

MARIO BIONDI виступить на сцені BAKKARA RIVER PARTY

МАРІО БІОНДІ виступить в Києві 2 липня. Ідеальна комбінація соул-музики в джазових аранжуваннях та атмосферних краєвидів вечірньої столиці на BAKKARA RIVER PARTY.

Виступ неперевершеного майстра італійського соулу Маріо Біонді в Києві! Безпечний концерт на воді. Перше в Україні яскраве шоу посеред Дніпра і глядацькі місця у власних готельних номерах. Цілих п’ять місяців на вас чекатимуть суботні концерти та дінер-шоу по п’ятницях! Зіркові виконавці, комфорті зони для відпочинку та першокласні розваги!

Bakkara River Party 2021 – історія про те, як поєднуються комфорт і гучні вечірки! Це новітній, БЕЗПЕЧНИЙ формат концертів з унікальною сценою посеред Дніпра. Для реалізації цих open-air були задіяні декілька десятків людей, привезені 40 тонн технічного обладнання і найбільша баржа в Україні. Фішкою вечірок стануть особисті глядацькі зали для гостей – усі охочі зможуть насолоджуватися концертами улюблених артистів з балконів комфортабельних номерів готелю Bakkara.

Щосуботи на сцені Bakkara River Party 2021 посеред Дніпра виступатимуть топові українські артисти та музичні гурти. Серед них: Сергій Михайлюк і оркестр «Ляпіс-98», «Мачете», Олег Кензов, Оля Полякова, DOROFEEVA, MONATIK, «НеАнгели», Тіна Кароль та багато інших. Крім виступів улюблених артистів, вас чекають:

кращі ведучі, аніматори та DJ;

можливість провести банкет або власний івент під час концерту;

розважальні програми для дітей і їхніх батьків;

спеціальні сюрпризи від партнерів проекту;

розіграші призів;

унікальні фотозони, краєвиди історичного Києва, заходи сонця на Дніпрі з шампанським і музикою.

MARIO BIONDI виступить на сцені BAKKARA RIVER PARTY


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252