Всеукраїнський модний онлайн журнал

MONET FASHION AWARDS: Найяскравіші бренди року!

MONET FASHION AWARDS: Найяскравіші бренди року!

Восени просто необхідно заряджати себе позитивними емоціями, а це значить, що вам обов’язково потрібно побувати на одному з найяскравіших подій світу моди – «Monet Fashion Awards», що пройде 20 листопада 2021 року в студії телеканалу «Obozrevatel»!

Цінителі стилю і сучасної моди зможуть насолодитися роботами творчих людей України, адже в рамках заходу пройдуть не просто покази – це будуть незвичайні шоу-постановки і презентації колекцій відомих дизайнерів. Кращі дизайнери і бренди України будуть відзначені нагородами, а яскрава шоу-програма подарує незабутні емоції завдяки виступам наших зіркових гостей!

На заході Вас чекатимуть зірки шоу-бізнесу та фешн-індустрії, VIP-гості та керівники різних бізнес-компаній, ЗМІ та фотографи, і найголовніше, що наш Welcome Drink дасть можливість поспілкуватися і познайомитися всім присутнім!

Серед номінтантов цього року:

– бренд «Chili» і дизайнер Ірина Кисельова;

– дизайнер Анна Свірідова і бренд «Sviridova»;

– дизайнер Ірина Олонічева і бренд KVITKA;

– дизайнер, керівник театру мод TopChildren – Вероніка Шепетько!

Вручення нагород відбудеться в студії телеканалу ” Obozrevatel “, а вже 26 грудня всі бажаючі зможуть побачити телеверсію програми в ефірі каналу!

Організатор заходу – компанія «Monet».

Деталі на сайті: https://www.monet.kiev.ua/monet-fashion-awards/

 


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252