Всеукраїнський модний онлайн журнал

Організатори музичної премії YUNA оголосили нову дату проведення

Організатори музичної премії YUNA оголосили нову дату проведення

У зв’язку із забороною масових культурних заходів у Києві, оргкомітет YUNA переніс дату проведення церемонії. Тепер видовищне шоу та нагородження найкращих виконавців за версією премії заплановане на 20 квітня 2021 року.

Музична премія YUNA відзначає впливових і талановитих особистостей української музичної сцени. Церемонія нагородження традиційно супроводжується виступами найкращих артистів країни, а нагороджувати переможців будуть найвідоміші діячі культури, спорту та політики.

Телеканал М1 виступає медіапартнером цьогорічної музичної події. 20 квітня в ефірі М1 відбуватимуться прямі включення з “червоної доріжки”. А вже з 20:00 глядачі головного музичного зможуть першими дізнатися імена тріумфаторів і насолодитися видовищним шоу.

— М1 має значний досвід live-трансляцій найгучніших шоу-бізнесових подій України та світу і завжди готовий підтримати будь-які починання, пов’язані з музичною сферою! Ми давно співпрацюємо з організаторською командою YUNA — і раді, що десяту ювілейну церемонію премії можна буде ексклюзивно побачити саме на нашому телеканалі, — коментує генеральна продюсерка М1 Натела Чхартішвілі-Зацаринна.

YUNA — це завжди неповторний концерт. Майже півтора десятка артистів представлять свої хіти або попурі. Деякі з них з’являться на сцені у складі унікальних дуетів, створених спеціально для події. Хедлайнерами шоу-програми цьогорічної церемонії стануть топові українські артисти, частина із яких стала відома у березні. Це — The HARDKISS, ТНМК, Alina Pash, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ та інші. Всіх учасників шоу оргкомітет оголосить незабаром.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252