Всеукраїнський модний онлайн журнал

Презентація міжнародного артпроєкту #365daysafter

Презентація міжнародного артпроєкту #365daysafter

1 липня, в галереї “Митець” відбулася відкрита презентація міжнародного артпроєкту #365daysafter за підтримки Київської організації Національної спілки художників України, виставка триватиме до 8 липня.

Під час презентації відвідувачі мали змогу пройти через портал у віртуальний світ проєкту #365daysafter.

Артпроєкт #365daysafter створено мистецькою організацією “MOKONSHU” разом з партнерами: креативним агентством “KAMSOMOL”, галереєю “Garaža KAMBA” (Загреб, Хорватія), міжнародною резиденцією митців “DE LICEIRAS 18”(Порто, Португалія), та independent Institute of Contemporary Arts “Snarte Space” (Нанчанг, Китай).

Ключовою ідеєю цього міжнародного артпроєкту є історія досвіду творчої діяльності періоду пандемії від кожного учасника. В рамках проєкту організатори зібрали понад 200-і історій досвіду митців з різних міст України, Хорватії, Португалії і Китаю, з якими відвідувачі зможуть ознайомитись під час виставки в одній із найстаріших київських галерей- галереї “Митець”.

“MOKONSHU” (Київ, Україна) – об’єднання митців, артпростір і галерея. Діяльність “Mokonshu” спрямована на розкриття потенціалу молодих митців в процесі виходу на артринок, участі у групових виставках і проєктах.

Галерея “Митець”, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12.

щоденно з 11:00 до 19:00

в суботу з 11:00 до 18:00

вихідний – неділя