Всеукраїнський модний онлайн журнал

#supportUkraine: у Берліні покажуть знамените балетне шоу на підтримку України

#supportUkraine: у Берліні покажуть знамените балетне шоу на підтримку України

27 травня в межах ініціативи #supportUkraine в берлінському «Театрі на Потсдамській площі» покажуть балетне шоу Radio&Juliet & Quatro.

Головна мета шоу — підтримати Україну. Усі виручені з продажу квитків кошти підуть до благодійного фонду Tabletochki. Наразі він підтримує всіх, хто постраждав від війни в Україні. Зокрема, допомагає сім’ям в евакуації, медикам з оснащенням лікарень та орендою амбулаторних квартир, здійснює психологічну допомогу та багато іншого. 

«Війна змінила наші плани, але не нашу головну мету — допомогти», — говорять у фонді.

Балет Radio & Juliet — це симбіоз мінімалістичної й іноді бравурної хореографії від Едварда Клюге та емоційної музики від Radiohead. Чуттєвий альбом O.K. Computer і незрівнянна пластика українських танцівників зі світовими іменами змушують глядача подивитися на шекспірівську історію про двох закоханих під іншим кутом. Недивно, що ця створена у 2005 році постановка мала шалений успіх у Європі, США та Азії.

https://youtu.be/af_c1KGRKhs 

Балет Quatro — це незмінний хореограф Едвард Клюге і прониклива музика Мілко Лазара. Завдяки їхній синергії під час спектаклю утворюється новий творчий симбіоз — віолончель, фортепіано та танець. Нічого зайвого.

Нещодавно українські балетні танцівники з дітьми полишили свої домівки і все, що мало для них цінність. 27 травня вони танцюватимуть для того, щоби допомогти своїм співвітчизникам, які опинилися в складному становищі через війну. Артисти з жахом розповідають, як їхні родичі та друзі з України ховаються від обстрілів у підвалах без світла, газу й води та евакуюються з немовлятами без речей першої необхідності.

Квитки на балетне шоу Radio&Juliet & Quatro можна за посиланням

Подія у Facebook.

One thought on “#supportUkraine: у Берліні покажуть знамените балетне шоу на підтримку України

 1. Hеllо all, guуѕǃ I knоw, my mеѕѕage maу be tоо sреcіfic,
  Вut my ѕiѕtеr found niсe mаn hеre and they mаrrіеd, so how аbout mе?ǃ 🙂
  I am 26 уeаrs old, Margaritа, from Romаnіа, Ι knоw Еnglіsh аnd Germаn lаnguageѕ аlsо
  And… Ι have speсifіc diseаѕe, named nymрhоmаnіa. Whо know what іs thіs, саn undеrstаnd mе (bеttеr tо ѕaу it immеdіately)
  Αh yeѕ, I cоok very tastyǃ аnd I lоve nоt onlу сook ;))
  Im rеаl girl, nоt prоѕtitutе, and loоkіng fоr serious аnd hot rеlatіonѕhip…
  Αnуway, yоu can fіnd mу prоfile hеre: http://ininucun.gq/user/1486/

Comments are closed.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252