Всеукраїнський модний онлайн журнал

Тематичний івент до Дня закоханих: експерти розкажуть про гармонію, лібідо та вплив у стосунках

Тематичний івент до Дня закоханих: експерти розкажуть про гармонію, лібідо та вплив у стосункахg

Напередодні Дня Святого Валентина у столичному кафе “Шепіт” відбудеться тематичний івент Desire.Sense.Love, яке організовує всеукраїнське онлайн-видання LeMonade.

Яскраві емоції та океан кохання чекатимуть гостей вже 11 лютого.

Психолог Леся Соголуб поділиться секретами вербального та невербального впливу в стосунках. Від неї ми дізнаємось про контакт, як основу впливу в діалозі, про мову погляду, міміку, жести, простір та дистанцію в процесі взаємодії пари та про різні мови кохання.

Нутриціолог Віта Гринько розповість про зв’язок харчування та низького лібідо. Спікер розкаже, що з цим робити та яким чином можливо собі допомогти.

Коуч Анна Булгакова розсекретить, які моменти розвивають стосунки найбільше, а також які конфлікти, підстроювання та звички впливають на стосунки.

Також на гостей заходу чекає смачний фуршет, яскраві знімки від фотографа 712 Studio Єлизавети Голоденко, приємні подаруночки та розіграш призів.

Партнери: кафе “Шепіт”, хімчистка UNMOMENTO, фотостудія 712 Studio, екосумки Anastasia, студія LFK Love Face Культура.

Інформаційна підтримка: LeMonade.style, Тайны Звезд, журнал Еnjoying club, Lucky Ukraine, TuT-Ua.com, VTrendi.

Заради вашої безпеки просимо мати дійсний сертифікат повної вакцинації або негативний тест на COVID-19 (ПЛР або антиген) терміном дії не менше 72 годин.

Нагадаємо, перший захід такого ж формату Ready.Study.Celebrate відбувся у Львові 18 грудня.

Тематичний івент до Дня закоханих: експерти розкажуть про гармонію, лібідо та вплив у стосунках


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252