Анонси

Творчий вечір та презентація альбому Ксанті

By  | 

Запрошуємо Вас 28 січня, о 19.00 в італійський ресторан MARIO, в красивий особняк з багаторічною історією в самому серці столиці, на дебютну презентацію альбому української зірки шоу-бізнесу, співачки KСАНТІ “Назавжди”.

Це буде саме безсонне шоу року, море шампанського і тільки кращі хіти на сцені від стильної КСАНТІ.

Це дебютний альбом співачки, що увібрав в себе динаміку, властиву цій грекині і жіночність, яка сяє в кожній українській дівчині. Всі пісні наповнені енергією і легкістю. Співачку прийдуть привітати гості і герої її кліпу, топові тв-камери, зірки шоу-бізнесу, бізнесмени і політики. Гостей чекає яскрава шоу-програма, Wellcome drink, неймовірна атмосфера і подарунки від партнерів.

Серед запрошених гостей: Олександр Павлик, Сергій Костецький, Катя Гройс, Міла Нітіч, ​​Scarlett, Світлана Крук, Наталя Морозова, DE LUXE, Наталя Валевська, Ірина Оськіна, Олексій Тритенко, Ірина Самсоненко, Олена Винярська, Віталій Галай, Роман Дрібной, Тарас Матолінець, Наталія Карук, Dj MalYar, Dj Starkov, Артем Кай, Олексій Рева, В’ячеслав Соломка, Сергій Комаровський, Бродвей, Денис Любімов, Влад Ульянич, Юрій Третяк, Женечка Берьозова, Бібік Ольга, Владислав Сотніков і ін.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *