A password will be e-mailed to you.

“Відкриття мистецького вернісажу до Зимово-новорічних свят 2020”, 18 грудня 2020 року, о 16:00, вітальня готелю-Бутик «Воздвиженський», Київ: https://vozd-hotel.com/

Вернісаж доступний глядачам з 19 грудня 2020 року (он-лайн) у вільному доступі.

(Автор новорічного перфомансу – художниця ВЕРОНІКА ЧЕКАЛЮК)

У програмі: живопис, балет, класична музика, презентація смаколиків із передбаченнями від Василини Сировченко. Василина: «ми підготували сюрприз — солодкі картини сучасної художниці Вероніки Чекалюк із наших корисних цукерок (гостинці до Дня Святого Миколая). Смаколики з передбаченнями несуть у собі ідею усвідомленості. Поясню чому. Продукти харчування безпосередньо впливають на наше життя, якщо харчуватися правильно, натуральними продуктами, без хімії та консервантів, очищається не тільки наш організм, а й наша свідомість, людина починає мислити позитивно, а як ми вже всі знаємо, наші думки впливають на життя. Коли свідомість і тіло у гармонії — ми притягуємо до себе все найкраще. У складі цукерок виключно відбірні сухофрукти та горіхи, без обробки, консервантів, цукру та хімії. Наші клієнти – люди, які люблять себе і піклуються про себе, про своїх близьких. Кожен день ми робимо вибір, який надалі дасть свій результат. Наш вибір – здоров`я і гармонія! Роблячи вибір на користь своєму організму ми програмуємо себе на краще самопочуття та довге, щасливе життя. А підказки, які ми вклали у наші цукерки, допомагають осмислити свої дії, думки та відчуття, звернути увагу на себе. Зупинитися у такому швидкому ритмі, що диктує нам життя, відчути, що насправді каже нам свідомість. Слухайте своє серце».

ЖИВОПИС

У картинах художниці, як і у творі реальне переплітається з казковим. Творчість Вероніки Чекалюк відзеркалення стихій природи. «Життя – це абстракція. Істинне щастя в гармонії з навколишнім світом, в любові, у відсутності суєти і в прагненні до своєї мрії. Кожна мить — безцінний дар, посланий нам Всесвітом. У моїх картинах зображено прояви природи: небо, вітер, вода і квіти… Дитинство моє проходило у бабусиному саду, квітів було багато і усі вони розквітали у різний час, так наш сад міняв своє вбрання і аромат. Квіти завжди були для мене джерелом емоцій та натхнення. Трава, квіти після дощу схожі на коштовні прикраси, але живі й рухливі, їх хочеться називати божественно прекрасними і відтворювати на полотні, фантазувати. Усіх митців надихає природа, «Я в серці маю те, що не вмирає», – влучно сказала Мавка у творі геніальної Лесі Українки», — розповідає Вероніка Чекалюк. Художниця презентує свою роботу «Різдво». Ця картина сповнена добра і спогадів дитинства. На вернісажі картина оживе під музику Чайковського, танець балерин запалить вогонь добра й любові у серцях усіх, хто це побачить. Мистецтву тісно у межах домашнього існування. Нині життя більшості – це повна відсутність подій, ми ініціюємо он-лайн мандрівку світами вишуканого мистецтва живопису і балету і закликаємо до оптимізму.

ЛОКАЦІЯ

Готель-бутик «Воздвиженський», директор Інна Перевезенцева-Окатова: « Наш готель —улюблене місце багатьох особливих людей, приємно познайомитися із художницею Веронікою Чекалюк і долучитися до її вишуканого вернісажу, де картини супроводжує класична музика, вишукані балетні “па” доповнюють казковий настрій. Ми той острів прекрасного, котрий мов магніт притягує красиві події. Ми віримо, що добро і краса врятують світ і віримо в те, що “велике можливо”. Насолоджуйтеся он-лайн подіями і бережіть себе. життя готелю — це цікаві люди і нові враження, напередодні Різдва нагода ми дбаємо про казкові декорації, гармонійний простір, який надихає гостей. Живіть у гармонії, гуляйте вуличками Києва, насолоджуйтеся спілкуванням, заходьте у «Воздвиженський» за особливою атмосферою».

Представників ЗМІ:

Просимо письмово повідомити про інтерес до нашої події, кількість учасників обмежена:

veronika0kiev@gmail.com

Акредитація.