Всеукраїнський модний онлайн журнал

Відкриття весняного науково-мистецького вернісажу в УНІВЕРСИТЕТІ

Відкриття весняного вернісажу до «ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в УНІВЕРСИТЕТІ - 2021»

Вернісаж організований: 

Дирекцією університету, зокрема, директором наукової бібліотеки Тетяною Степанівною Кіщак:  «Це щорічне свято, цього року присвячене 123-річчю нашого університету. Бібліотека – це сучасний науковий, культурно-освітній, інформаційний простір – місце для науки і мистецтва, ми раді приймати гостей вернісажу». 

художниця-науковець  ВЕРОНІКА ЧЕКАЛЮК представила картину «Бузок».

У картинах Вероніки Чекалюк, як і у творах українських класиків реальне переплітається з казковим. Творчість Вероніки Чекалюк відзеркалення стихій природи. «Життя – це абстракція. Істинне щастя в гармонії з навколишнім світом, в любові, у відсутності суєти і в прагненні до своєї мрії. Кожна мить — безцінний дар, посланий нам Всесвітом. У моїх картинах зображено прояви природи: небо, вітер, вода і квіти з нашого університетського Ботанічного саду… Дитинство моє проходило у бабусиному садочку, квітів було багато і усі вони розквітали у різний час, так наш сад міняв своє вбрання і аромат, саме таким прекрасним і рідним для мене є НУБіП України, тут навчався і закінчив з відзнакою мій дідусь. Квіти завжди були для мене джерелом емоцій та натхнення, а цікаві історії про студентське життя мого дідуся завжди викликали приємні емоції та гумор. Трава, квіти після дощу схожі на коштовні прикраси, але живі й рухливі, їх хочеться називати божественно прекрасними і відтворювати на полотні, фантазувати. Зараз квітне бузок і я відчуваю його п’янкий аромат всюди… Усіх митців надихає природа, «Я в серці маю те, що не вмирає», – влучно сказала Мавка у творі геніальної Лесі Українки», — розповідає Вероніка Чекалюк. Художниця презентує свою роботу «Бузок». Ця абстрактна картина сповнена добра і спогадів дитинства, мрій художниці. 

Василина Сировченко до свята створила солодку репліку картині Вероніки Чекалюк. Василина розповідає: «це колекція вишуканих десертів “Vitmix” які можна мов пазли скласти і вийде дзеркальна копія картини «Бузок». Ми підготували сюрприз — солодку картину улюбленої  сучасної художниці Вероніки Чекалюк  із наших корисних цукерок». Подробиці за покликанням:

https://www.instagram.com/syrovchenko_vasilina/

Вероніка Чекалюк сповнена позитивних емоцій ділиться з ними враженнями: «Картина-пазли з цукерок – неймовірна. Мені приємна увага Василини Павлівни.  

Разом цікавіше. Мистецтву тісно у межах домашнього існування. Я мала досталь часу писати картини під час локдауну, я працювала у майстерні щодня і ось результат «Бузок», виконаний акрилом та золотими фарбами  – розповідає Вероніка Василівна. Нині життя більшості – це повна відсутність подій, чудово, що Бібліотека і Тетяна Степанівна традиційно ініціюють  цю мандрівку світами вишуканого мистецтва живопису і науки, закликаючи усіх нас до оптимізму. Мої картини – це мої хвилювання і радість, мої думки. Я пишу відчуттями…»

Тимур Труба.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252