Анонси

Відкриття виставки “ХО” Євгена Примаченко в арт-галереї “Мануфактура”

By  | 

30 жовтня о 17:00 в просторі арт-галереї “Мануфактура” відкривається нова виставка під назвою “ХО” відомого українського скульптора Євгена Примаченко. 

 «ХО» – персональна виставка – результат художнього осмислення автором природи взаємовідносин на всіх рівнях – від людини і соціуму, до людини і людини. В епіцентрі його уваги «Він і Вона». Ця архетипічна, але ніколи не втрачаюча актуальності тема знайшла своє втілення в однойменній скульптурній серії, де сплітається та сперечається Жіноче та Чоловіче. Автор втілює своє бачення шляхом зведення всієї удаваної складності до простої, привабливої і зрозумілої кожному мови символів.

Євген знаходить натхнення в безпосередньо пережитому їм особистому чуттєвому досвіді: «” ХО “- моя мова вираження простими символами (подібно до літер алфавіту, якими можна записати всю складність мови). Так я показую, що відчув, побачив і зумів зрозуміти про оточуючий мене світ, його простоту і одночасно складність, неосяжність. Цими символами я хочу спростити зображення людини, чоловіка і жінки, хлопчика або дівчинки, намагаючись передати тільки суть зображуваного, настрій. Відсікаючи зайву буквальність, я створюю лаконічний і місткий образ людини і її характеру».


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252