Всеукраїнський модний онлайн журнал

Всеукраїнський караоке-чемпіонат #ЖивийЗвук2022 відбудеться 30 січня

Всеукраїнський караоке-чемпіонат #ЖивийЗвук202 відбудеться 30 січня

Наступний Всеукраїнський Караоке-чемпіонат #ЖивийЗвук2022 відбудеться вже зовсім скоро – 30.01.2022 (неділя), у “CHER KARAOKE CLUB”, м. Київ, проспект Героїв Сталінграда 4-А, початок о 18:00 (збір учасників о 17:30).

“Живий звук” – це конкурс, який немає жодних обмежень стосовно віку, статі та музичного формату, участь можуть прийняти усі бажаючі з будь-якого куточку України! Всі хто полюбляють співати будь де: вдома, в караоке, на сцені.

Для співаків-початківців – це чудова нагода показати свій талант, отримати знайомства в сфері шоу-бізнесу та дістати незамінний досвід.

Для виконавців-професіоналів – це можливість здобути новий титул, отримати цінні призи, а також pr у ЗМІ.

Чемпіонат пройде у 2 тури, в першому усі учасники виконають по 1 пісні, пісні конкурсанти обирають самі, а також самостійно готують сценічний образ, в фінал проходить 3 особи з другою піснею, за підсумками оцінок журі, серед 3 фіналістів буде обрано переможця.

Учасників оцінюватиме зіркове журі з вокальними даними.

Усі учасники отримають подарунки.

Переможець отримає головний приз: запис пісні на студії звукозапису.

Конкурс підтримується Всеукраїнськими ЗМІ.

Детальніше про #ЖивийЗвук2022:

https://www.instagram.com/uazvuk/

Довідки за телефоном:

+38(093)152-60-05


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252