Афіша

Грандіозний концерт “Хвиля Країни” від Країни ФМ

By  | 

Національна фм-мережа “Країна ФМ” засновує ВЛАСНУ МУЗИЧНУ ПРЕМІЮ серед україномовних музикантів. І ми за крок до її запуску! А розпочати готові ГРАНДІОЗНИМ КОНЦЕРТОМ 7 травня на Троїцькій площі (перед НСК “Олімпійський”). Вхід вільний! Приходьте самі і запрошуйте своїх друзів!

Для кого премія? Для тих, хто з уведенням квот на радіо почав формувати музичні, а часто і політичні, смаки українців. Хто довів своєю творчістю, що україномовна пісня – це тату ніде інше, як на серці. Що вона спершу глибоко засідає в голові, а потім розливається по наших венах – і качає-качає-качає. Як хвиля в океані зі 42 мільйонами мешканців. Як Хвиля Країни – саме таку назву носить наша музична премія для виключно україномовних пісень та їх виконавців.

Так от, друзі, ми на низькому старті, аби музично розгойдати країну від крайньої північної точки, села Грем’яч на Чернігівщині, до найпівденнішого Фороса, що в українському Криму, від найзахіднішого села Соломонова, що на Закарпатті, – до найсхіднішої Ранньої Зорі на Луганщині. Ми на низькому старті, аби познайомити вас з можливими номінантами на премію. 7 травня кличемо вас усіх, дорогенькі, з цієї нагоди на ГРАНДІОЗНИЙ КОНЦЕРТ від Країни ФМ на Троїцьку площу (перед НСК Олімпійський) з 16:00 до 22:00.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *