Всеукраїнський модний онлайн журнал

Just Love fest

14 травня 2017 столичні наречені зможуть відвідати весільний фестиваль інтерактивного формату. Гостей та учасників фестивалю чекає справжній весільний день з його емоціями, естетикою, різноманіттям та переживаннями.

Організатори Just Love Fest обіцяють відтворити світлину найважливішого дня в житті закоханих: від ранку нареченої та зборів до вечірньої шоу-програми. Крім того, майбутні молодята зможуть відвідати безліч цікавих лекцій від досвідчених й надихаючих підрядників, які розкажуть про всі тонкощі весільного дня, розкриють професійні секрети та навчать, як готуватися до весільної церемонії так, щоб максимально отримати задоволення і приємні спогади від цього свята.

У програмі фестивалю: beauty-зона, лекції, безліч фотозон, презентації весільних підрядників, одяг для молодят, ярмарок подарунків, майстер-класи, виступи артистів та жива музика, шоу-програма, весільні церемонії, дитяча зона, фуд-корт від ресторану «Прага».
В рамках фестивалю відбудеться кілька різнопланових церемоній. Будь-який охочий, придбавши запрошення vip-формату, може взяти участь у розіграші на проведення ексклюзивної весільної церемонії, яка відбудеться прямо під час заходу. Церемонії будуть готувати кращі партнери та учасники Just Love Fest. Також vip-гості отримають приємні подарунки та знижки.

« – У цьому сезоні в Києві проходить досить багато весільних тематичних заходів. Це чудово, адже у майбутніх молодят є вибір куди піти. Але ми вибрали максимально повний, а тому самий складний та цікавий формат. Наш фестиваль – це і відтворення повноцінного весільного дня, і максимально корисний контент для пар, і можливість нести світле та прекрасне у життя вже існуючих родин, адже фестиваль підтримує проведення повторних весільних церемоній, – розповідають організатори Just Love Fest. Весілля до і після Аліна Сакун та Ксенія Гончарова. – Місії фестивалю: розповісти парам про нові тенденції у весільній індустрії, показати новий інтерактивний формат проведення весільних заходів та церемоній, побудувати місток між кращими весільними підрядниками та майбутніми молодятами. Ну, і, звичайно ж, показати, що після весілля у закоханої пари є безліч прекрасних дат, які можна та потрібно відзначати в колі близьких і друзів».

Локація фестивалю – легендарний ресторан «Прага» (пр. Академіка Глушкова, 1). Це атмосферний сімейний ресторан, розташований в старовинному особняку біля озера. Тому гості Just Love Fest зможуть не тільки зробити гарні фото, дізнатися нове про весілля своєї мрії, але й насолодитися чудовим пейзажем. До зустрічі на Just Love Fest. Весілля до і після.

Квитки та програма на сайті: http://justlovefest.com/
Facebook: https://www.facebook.com/justlovefest/; Instargam: https://www.instagram.com/just_love_fest/


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252