Анонси

Morcheeba їде в Київ з великим сольним концертом

By  | 

Одним з провідних музичних напрямів у 90-х у Великобританії вважається тріп-хоп

Саме тоді зійшла одна з найяскравіших зірок цього жанру, що палає досі – гурт Morcheeba. Скай Едвардс та Росс Годфрі їдуть у Київ, щоб зіграти свої найкращі пісні та знайти нових поціновувачів своєї творчості.

14 липня, HC Hall.

Morcheeba на сцені вже 25 років поспіль. За цей період м’який голос Скай Едвардс став одним з найбільш впізнаваних у сучасній музиці. Гурт випустив дев’ять студійних альбомів, отримав багато золотих та платинових сертифікатів продажів.

Та хіти. Хіти, яких Morcheeba написала чимало. Rome Wasn’t Built in a Day, Tape Loop, Trigger Hippie, Let Me See та багато інших пісень, що підкорили британський сингловий чарт – їх слухають і сьогодні.

Що саме відокремило Morcheeba від інших подібних колективів того часу на кшталт Portishead чи Massive Attack?

Відповідь проста – вони робили та продовжують робити найтепліший варіант тріп-хопу, який тільки можна уявити. Трохи сумний, трохи меланхолійний, але в цілому – світлий та життєстверджуючий.

Їх останній, дев’ятий альбом Blaze Away, що вийшов у 2018 році – тому підтвердження. Його радісно приняли слухачі всього світу, а особливо – у Швейцарії та Франції. Ба більше: їх тур Францією на березень цього року вже проданий, як і більшість дат на 2020-й.

Ці факти можуть казати лише про одне: незважаючи на тренди, музику

Morcheeba пам’ятають та люблять. Та хочуть чути наживо якомога частіше.

Українські прихильники – одні з найпалкіших, що мають Едвардс та Годфрі. Можна не сумніватися – зал буде забитий повністю. Тому не зволікайте з квитками.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *