Афіша

Queen Beauty Award

By  | 
25 січня в Київській державній адміністрації відбудеться масштабна подія за підтримки мера міста Володимира Кличка  – Конкурс краси серед дівчаток «Queen beauty award», що організовує модельна агенція Vita Models. Мета заходу – показати неповторність талантів та розкрити індивідуальність маленьких учасниць.
Серед членів журі – дизайнер Олексій Залевський, головний редактор жіночого порталу «Хочу» Анна Іваненко, громадська діячка Ксюша Київська, організатор соціальних проектів Марина Кінах, національний директор конкурсу краси Miss International Universe Яна Луцька, стиліст та фешн-блогер Аліна Френдій.
Окрім конкурсного відбору переможниць, на вас чекає яскравий показ дитячих колекцій від відомих українських дизайнерів, розіграші цінних призів від партнерів, а також невимушена атмосфера для спілкування із гостями, серед яких знамениті моделі, діячі модної індустрії, музиканти та ін.
  В рамках заходу відбудеться збір коштів для допомоги дітям , та буде передано солодкі подарунки, в дитячі будинки. Разом з благодійним фондом ” Запорука ” ми подаруємо щастя тим хто так на нього чекає.
Для гостей заходу  будуть співати :
Гурт Нумер 482,
Александр Павлик
Гурт  TWO KOOMS
XENA
Вероніка Коваленко
Коли: 25 січня 2019
Початок: 17:00
Місце: КМДА (вулиця Хрещатик, 36)

Queen beauty award

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *