Афіша

Виставка живопису “Жіночі перевтілення”

By  | 

МВЦ «Музей історії міста Києва»,

«Erastova art» та Олександра Єрастова

представляє виставку живопису

Жіночі перевтілення

02.02 -10.02.19

Жіноча психологія – штука загадкова, скільки про жінку і її грані сказано в літературі, мистецтві, науці і народних приказках і не перерахувати! Жінка на першому побаченні…Така тендітна, ласкава і граційна, а потім, немов вулкан чи грім серед ясного неба може показати себе зовсім з іншої сторони: войовничість, хитрість, мужність, впертість…Часто поведінка жінок приводить чоловіків до ступору, вони не знають, як реагувати на перепади настрою, на усі ці образи, які з’являються… Олександра Єрастова у проекті “Жіночі Перевтілення” розкриває деякі аспекти цих метаморфоз і дає їм пояснення через образи психології і мистецтва.

ХТО Я? Хижачка? Жертва? Коханка? Матір? Дика? Домашня? Я нападаю? Я втікаю? Вчуся жити в джунглях, стаючи тією, хто хоче вижити … Вибір … новий виток еволюції … усвідомлення того, що наше ДНК – це історія Життя, від амеби і динозавра до вінця Природи в утопіях світових релігій і апофеозу тваринного в Богиню.

Немов зі сторінок роздумів Пелевіна, коли в реальному світі руйнуються якісь устояні зв’язки, те ж саме відбувається і в психіці. При цьому в замкнутому об’ємі нашого «я» вивільняється дивовижна кількість психічної енергії. Це як маленький атомний вибух. Але вся справа в тому, в який канал ця енергія спрямовується після вибуху …

 

Відкриття виставки – 1 лютого о 18.30

вхід по запрошенням

в МВЦ «Музей історії міста Києва» ( вул. Б. Хмельницького, 7)

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *