Мода

2KOLYORY презентує колекцію LELYA

By  | 

Український бренд 2KOLYORY взявся рятувати весну і прикликає тепло та сонячні дні новою колекцією LELYA. Основним лейтмотивом лінійки стали багатовікові традиції наших предків.

В стародавній Русі поклонялися богині весни, дівочої любові та краси – Лелі – та зазивали тепло піснями і танцями. Квітуча Леля одаровувала натомість густою зеленню та цвітом усе живе та прекрасне.

До колекції LELYA увійшли довгі сукні, сарафани з відкритими плечима, комбінезони та бомбери. Традиційно для бренду все оздоблено витонченою вишивкою, яка ніжно доповнює кожен образ. Сукні прикрашені контрастними візерунками, які вдало підкреслюють крій та силует. Створюють видовжені лінії на талії та декольте, пишних рукавах.

Лляні вироби дуже пасують до літньої спеки та довгих прогулянок на заході сонця. Особливо, в такій витонченій палітрі, яку пропонує колекція LELYA: білий, молочний, відтінки синього та глибокий пудрово-рожевий. Натуральні матеріали та соковиті кольори виробів наповнюють кожну розшиту сукню душевністю та гармонією.

2KOLYORY презентує колекцію LELYA

2KOLYORY презентує колекцію LELYA

2KOLYORY презентує колекцію LELYA

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *