Всеукраїнський модний онлайн журнал

adidas представляє Futurecraft 4D – перші кросівки, створені з повітря та світла

adidas представляє Futurecraft 4D – революційне взуття з підошвою, створеною «з повітря та світла» за технологією Digital Light Synthesis компанії Carbon.

Кросівки Futurecraft 4D представлені в рамках проекту adidas Futurecraft, яка відкрила нову сторінку в історії adidas, змінивши підхід до дизайну та виробництва кращих продуктів для кожного атлета. Підошва Futurecraft 4D з’явилася завдяки 17 років досліджень в області бігу, а реалізація ідеї стала можливою з появою інноваційного виробничого процесу, який виключає необхідність створення прототипів. Використання цієї технології дозволить adidas перейти на новий рівень друку, збільшити обсяги виробництва, поліпшити якість спортивного взуття і знову визначити вектор руху індустрії.

Ерік Лідке, член Ради директорів adidas Group, відповідальний за глобальні бренди, зазначив: «З технологією Digital Light Synthesis ми відкриваємо нову еру в дизайні та виробництві, епоху, яка визначається даними атлета і гнучким виробничим процесом. Позначивши новий курс руху індустрії, ми можемо дати волю творчості, змінюючи не тільки продукт, але і сам процес його виробництва».

Digital Light Synthesis – прорив, здійснений компанією Carbon. Технологія передбачає використання цифрової світлової проекції, повітропроникненної оптики та рідких смол, що дозволяє створити високоякісний і зносостійкий полімерний продукт. Futurecraft 4D – перший для adidas досвід застосування Digital Light Synthesis, великий крок в напрямку виробництва взуття з кастомізованою посадкою і дизайном. Бажаючи створити виняткові бігові кросівки для кожного споживача, adidas досліджував і проаналізував величезну базу бігових рухів, щоб визначити функціональні зони в підошві. На відміну від традиційних технологій, Digital Light Synthesis дозволяє врахувати потреби кожного атлета, забезпечуючи високий рівень комфорту, амортизації і підтримки. Програмована платформа Carbon гарантує високу якість кінцевого продукту, враховуючи фізичні властивості матеріалу. Перші 300 пар Futurecraft 4D побачать світло в квітні 2017 року, а вже восени-взимку 2017 року у продаж надійдуть 5000 пар інноваційних кросівок. Потім adidas планує збільшення обсягів виробництва.

Digital Light Synthesis була розроблена технологічною компанією Carbon, яка розташовується в Кремнієвій долині і змінює творчий і виробничий процеси на апаратному, програмному і молекулярному рівнях. У розробку нових кросівок були залучені дизайнери adidas, вчені та інженери. Технологія Digital Light Synthesis позбавлена недоліків традиційного 3D-друку (низька швидкість, невеликі обсяги виробництва, невисока якість продукції, обмеження щодо кольору та матеріалів), що дозволяє adidas ще швидше доводити до кінцевого споживача свою найкращу та інноваційну продукцію.

В рамках проекту Futurecraft adidas вже в 2014 році почав досліджувати можливості застосування 3D-друку у виробництві. Рік по тому з’явилися перші кросівки, надруковані на 3D принтері – Futurecraft 3D Runner. Сьогодні adidas та Carbon зробили прорив, завдяки якому можуть масово виробляти взуття за технологією Digital Light Synthesis. Спортивний бренд продовжить співпрацю з Carbon. Технологія Digital Light Synthesis буде інтегрована в виробничий процес інноваційної фабрики adidas SpeedFactory, що дозволить споживачам отримувати продукцію, створену з урахуванням їх антропометричних даних.

Доктор Йозеф ДеСімоне, співзасновник та генеральний директор компанії Carbon, заявив: «Незважаючи на те, що технології впливають практично на кожен аспект нашого життя і покликані спрощувати його, довгі роки виробничий процес не змінювався. Він складався з одних і тих же чотирьох етапів – дизайн, створення прототипу, тестування, виробництво. Ми змінили цей цикл і зробили реальний перехід від дизайну відразу до виробництва. Ми дали можливість дизайнерам та інженерам створювати те, що здавалося раніше неможливим, а бізнесу – розширювати пропозицію. Наше партнерство з adidas і поява Futirecraft 4D – свідоцтво того, що цифрова революція досягла сектору масового виробництва, змінивши спосіб розробки, виробництва і доставки товарів».

5 thoughts on “adidas представляє Futurecraft 4D – перші кросівки, створені з повітря та світла

  1. I just want to mention I am just all new to blogging and certainly savored your blog site. Almost certainly I’m likely to bookmark your website . You actually have superb well written articles. Many thanks for revealing your blog site.

  2. I really got into this article. I found it to be interesting and loaded with unique points of interest. I like to read material that makes me think. Thank you for writing this great content.

  3. Hello there! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I could find a captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having difficulty finding one? Thanks a lot!

  4. Sorry for the huge evaluation, but I am actually caring the brand new Zune, and hope this particular, along with the superb evaluations some other folks wrote, can help you determine if it’s the appropriate choice for you.

Comments are closed.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252