Краса та Мода

Бренд KASS запустив яскраві instagram-маски

By  | 

Після гучного повернення на тиждень моди, бренд KASS починає активну підготовку до наступних проектів!

Так першим етапом стало відвідування івенту від громадської організації «Школа героїв». Дизайнер бренду був запрошений в якості героя з фешн індустрії, що дало можливість юним талантам поспілкуватися з дорослим представником індустрії моди.

«Дуже важливо відвідувати подібні події, адже якщо ти можеш стати для когось прикладом, або хоча б порадником, чому б і ні? Було б чудово, якщо і в моєму дитинстві, була можливість задати ті самі запитання людині, яка може з професійної точки зору підкаже і поділитися цінним досвідом. Можливо, тоді, свій перший показ я зробив ще в 14 або 15 років », – каже дизайнер Богдан Касс.

Саме на цьому заході команда бренду і зустріла талановитих хлопців з рекламної агенції «Nahaba Agency». «Виявляється не тільки для дітей, а й для дорослих корисно відвідувати такі івенти. У перший день знайомства ми не тільки обговорили ідею про створення інстаграм-масок, ми навіть визначилися з їх кількістю, накидали ескізи і визначилися з кольорами. Люди, які закохані в свою справу, цінують свій час і націлені виключно на максимальний результат, дуже надихають. Всі ці якості я побачив в наших нових друзів – «Nahaba Agency», які і допомогли нам реалізувати задуману ідею! ».

Створення масок в індіанській стилістиці не має відношення до ідеї та концепції нового проекту, це швидше за все красива точка, в фіналі історії, що живе всередині колекції FW 20-21. Але сам тандем з кріейторами з «Nahaba Agency», має те пряме відношення до нових великих справ бренду.

Вже сьогодні кожен може скористатися Інста-масками від бренду KASS і відчути себе корінним індіанцем.

Instagram Masks: Nahaba Agency
Photo: Andrey Shurpin
Model: Zhenja Goncharenko

3 Comments

 1. Edie Shulund

  Липень 7, 2020 at 20:34

  I simply want to tell you that I am just very new to weblog and absolutely enjoyed your blog. Likely I’m likely to bookmark your site . You amazingly come with terrific articles and reviews. Bless you for revealing your website.

 2. cbd oil for pain

  Липень 9, 2020 at 07:10

  I must admit that your post is really interesting. I have spent a lot of my spare time reading your content. Thank you a lot!

 3. John Deere Technical Manuals

  Липень 11, 2020 at 04:46

  i’d love to share this posting with the readers on my site. thanks for sharing!