Мода

Дизайнер Ірина Пятун: Мої сукні мають особливе завдання – це щастя дівчини!

By  | 

Редакція модного онлайн журналу VTrendi.com.ua продовжує знайомити своїх читачів з історіями успіху компаній та їх засновниками. Сьогодні ми познайомимо Вас з Іриною Пятун, дизайнером бренду “IREN PYATUN” і дізнаємося її історію заснування бренду одягу та плани на майбутнє.

Як виникла ідея заснувати власний бренд одягу?

Вона жила зі мною на протязі багатьох років і зараз просто прийшов час її реалізувати.

В чому родзинка Ваших суконь?

Мої сукні мають особливе завдання – це щастя дівчини. Завжди прагну підкреслити благородність, гідність, привабливість, шарм і неповторність кожної жінки!

Також до родзинок відношу практичність, комфорт, якість і звичайно ж красу виробу, так як я впевнена в тому що, нам дівчатам одяг часто приносить чудовий настрій і чудові внутрішні відчуття! Багато моделей розроблені як сукні трансформери і чудово поєднуються між собою, це дозволяє фантазувати і складати свій образ так, що Ви всюди будете виглядати доречно і стильно.

Що Вас надихає на створення колекцій?

Найбільше мене надихає щось нове і природа, в ній можна розгледіти нескінченну кількість ідей і колірних поєднань.

Нещодавно відбувся Ваш дебютний показ, які враження від заходу?

Все пройшло відмінно. Було приємно, що моделями виступили такі прекрасні, приємні, що мають власну історію і досягнення публічні жінки України. Також презентація принесла нові знайомства і можливості. Завдяки цьому вже 31 січня моя колекція була представлена на конкурсі краси «Міс Київ 2019» організатором, якого була ТМ «Красота требует», а також  8 лютого на вечірці від «Women Space» чому я дуже рада.

Що думаєте про конкуренцію в галузі моди в Україні?

Світ моди високо конкурентний. На ринку сьогодні маємо все, що необхідно будь-якому клієнту. Щоб увійти в нішу необхідний свіжий погляд, нові ідеї і  те що відрізняє тебе від інших – власна концепція бренду. У кожного з нас свій унікальний смак і тому найголовнішим я вважаю  – це знайти свого покупця і продовжувати творити і йти до своєї мети!

Яке майбутнє чекає на бренд?

Бачу його як один з найуспішніших в Україні, з майстернею, де створюються сукні від кутюр. Також планую продаж в країни Європи.

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *