Мода

Евеліна Войцехівська: ” Життєва сила та енергія Vitalite’_models надихає на звершення наших мрій!”

By  | 

З нагоди свята Івана Купала, в парку Rangers у Котеджному містечку Zoloche відбувся неймовірний захід. В рамках свята було багато виступів зірок, конкурси та цінні призи і неймовірні покази дизайнерів.

Особливим був показ столичного бренду Elesel, дизайнером якого є талановита Світлана Літвінова. Яскраве та вишукане вбрання бренду не залишило байдужими гостей заходу. Показ був ще й особливим тим, що у ньому приймали участь наймолодші моделі показів в рамках цього свята, з дитячої модельної школи Vitalite’_models.

Керівником Vitalite’_models є Евеліна Войцехівська, яка виступає як модельним скаутом так і за сумісництвом дизайнером одягу.

Евеліна увійшла з 2000 учасників в двадцятку на проекті “Подім”, який транслювався на Новому каналі, вона випускниця академії Андре Тан, студентка Київського національного університету технологій та дизайну.

“Чому модельна школа має назву саме Vitalite’? Vitalite’ в перекладі з французької “життєва сила”. Життєва сила та енергія нашого колективу надихає на звершення наших мрій!” – розповідає Евеліна Войцехівська.

Vitalite’_models є активними учасниками показів мод. Vitalite’_models демонстрували власну колекцію Евеліни на випускному вечорі в академії Андре Тан. А також в рамках Ukrainian fashion week, VFW, Glyanec fashion week , “Печерські каштани” та багато інших.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *