Всеукраїнський модний онлайн журнал

Лешмейкер Яна Архіпова: Впертість та самокритичність над собою – це немаловажлива риса

Перед більшістю дівчат постає вибір: поспати довше і починати день без макіяжу або ж встати раніше і почати день з макіяжем.

На допомогу в такій ситуації приходить нарощування вій, процедура яка займає не багато часу, але дозволяє зекономити час на макіяж.

Є дівчата, які бояться цієї процедури через міф, що це зашкодить їхнім віям, а є такі, які потрапили до майстра, що надав неякісну послугу і тепер вони бояться знову наростити вії.

Однак, якщо майстер виконує нарощування вій якісно і хорошими матеріалами – боятися нічого!

Рудакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua радить лише висококваліфікованих і перевірених майстрів, ось наприклад як Яна Архіпова.

“Мене звати Яна і мені 28. Кілька років тому в мене виникло бажання наростити вії, в той момент я ще не усвідомлювала, що мені може сподобатися цей напрямок і в мені прокинеться бажання працювати в цій сфері. Стати лешмейкером і створювати красиві образи очей я планувала досить довго, але кожен раз щось йшло не так. Пройшовши через деякий період часу, нічого не плануючи і не замислюючись про що-небудь, я зробила крок про який так мріяла.

Я отримую велике задоволення від того що роблю, хоча мушу визнати, що дуже до себе прискіпливо ставлюся, оскільки  вважаю, що якщо тобі подобається все, значить тобі більше немає до чого прагнути” – ділиться майстер.

Яна Аркхіпова також вважає, що до кожного клієнта необхідний індивідуальний підхід – це вкрай важливо в роботі лешмейкера.

Нещодавно головний редактор VTrendi.com.ua Ксенія-Ксена Власенко здійснила нарощування вій у героїні статті, ось які враження у неї після процедури: “Я багато разів нарощувала вії у різних майстрів, результати були різні… Для мене дуже важливо, щоб все було ідеально: відмінний результат процедури, атмосфера, привітний майстер, стерильність, а особливо зараз, в час пандемії! У Яни все було чудово! Час пролетів дуже швидко, майстер дуже привітна і позитивна людина, результатом вельми задоволена, минув вже практично місяць з дня нарощування, а мої вії досі в чудовій формі!”

Більше про майстра Яну Архіпову і її роботи:

https://www.instagram.com/lash_arkhipova/


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252