Всеукраїнський модний онлайн журнал

ТМ Sendo – робочі формули, що несуть здоров’я і красу для Вашого волосся!

Цей матеріал скоріше за все для жінок. І ця інформація про баланс.

Як часто Ви замислювалися при виборі косметики чи варто брати в домашній догляд професійну лінію?

Виробник завжди поділяє ці 2 напрямки.

З одного боку, виходячи з салону, Ви просто бачите карколомну різницю в якості волосся або шкіри, з іншого боку вдома так не виходить.

Тут спрацьовують 2 моменти і один з них безумовний професіоналізм і досвід майстра, який знає, що і коли буде корисно Вашому волоссю.

Розберемо, наприклад, фарбування. Для припинення процеса фарбування і закріплення результату необхідно скористатися технічним шампунем з абсолютно іншим PH, він Вам вдома на полиці взагалі не знадобиться. Посидіти необхідну кількість часу з маскою, вдома ми так само не завжди знаходимо для цього час, досвідчений майстер до цього додасть масаж і якісь ампули для зволоження або відновлення, потім просушить і витягне волосся і вуаля, полотно волоса ідеально. Стрижка грає.

Другий аспект стосується складів: професійні шампуні і маски спеціально створені для «вау» ефекту за короткий час. Шампуні краще очищають волосся, так як треба видалити всі зайві впливи укладальних і захисних засобів, змішаних з пилом. Маски і кондиціонери завжди з більш високою концентрацією активних компонентів, але, коли Ви заглядаєте в салон 1 раз в 3-4 тижні для волосся це свято, але варто взяти це в домашній догляд і незрозуміло чому шкіра голови стає чутливою і роздратованою, волосся грубим і жорстким, 90% жінок вважають своє волосся пошкодженим, воно може бути не пошкодженим, Ви його просто «перегодували». Це як з вітамінами, які ми приймаємо всередину, їх не можна використовувати безконтрольно, недолік також неприємний в проявах як і надлишок. Всього нам потрібно в міру, у всьому необхідний баланс. Баланс між потребами, природою, навколишнім середовищем. Домашній догляд – це саме той самий збалансований догляд, який необхідний Вам щодня. Шампуні м’якіші, кондиціонери ніжніші.

ТМ Sendo - робочі формули, що несуть здоров'я і красу для Вашого волосся!

Справжні шедеври збалансованого догляду виходять саме у технологів, які багато років працюють над професійними натуральними лініями. В Україні зовсім нещодавно з’явився італійський бренд Sendo. І вже за короткий час тисячі українців оцінили ці продукти.

Назву лінійці дала старовинна форма дієслова Essero-Essendo-Sendo-Бути. У пошуку стародавніх цінностей виробники доклали максимум зусиль, щоб бути максимально близькими до природи і благополуччя людини, постаралися знайти опору, стабільність в різноманітної реальності буття. Витримані всі сучасні тенденції безпеки, без SLS / SLES, без парабенів, без вазеліну і мінеральних масел, без алергенів барвників і силіконів

Творці Sendo прагнуть бути вимогливими, тому формули використовують органічні екстракти і містять високий % натуральних складників.

Етичні та екологічні одночасно, так як не проводять досліджень на тваринах, а повага до здоров’я споживача гарантує найвищу якість продуктів максимально сумісних зі шкірою.

Творці бренду Sendo вважають, що ми не отримуємо природні ресурси у наших предків, а позичаємо їх у наших дітей, тому дарують друге життя пластику, виготовляючи пляшки тільки з переробленого матеріалу, а етикетки виробляються з поліетилену, який отриманий з цукрової тростини.

 

у складі формул дивовижні за своєю дією біотехнологічні комплекси з томатів, лимонів, яблук, імбиру і виноградної лози. Трепетне ставлення до мікробіоти шкіри (іншими словами екосистеми шкіри) за рахунок пребіотічних екстрактів робить Sendo ідеальним для людей з чутливою шкірою, схильної до подразнень. Легко і швидко знімає свербіж та почервоніння.

Отож у професіоналів вийшов продукт, який прекрасно підходить для догляду за волоссям для вимогливих і усвідомлених споживачів не байдужих до екології та екосистеми шкіри, а знання в області професійного натурального догляду дозволили створити по-справжньому робочі формули, що несуть здоров’я і красу для Вашого волосся.

ТМ Sendo - робочі формули, що несуть здоров'я і красу для Вашого волосся!

Більше інформації про продукцію:

https://www.instagram.com/sendoconcept.ukraine/

https://www.facebook.com/Sendo.Ukraine

Придбати: http://beautytown.com.ua/ru/brand/1-sendo

4 thoughts on “ТМ Sendo – робочі формули, що несуть здоров’я і красу для Вашого волосся!

  1. Мне нравится ценная информация, которую вы предоставляете в своих статьях.

Comments are closed.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252