Всеукраїнський модний онлайн журнал

Титул “Miss Faces of the Planet 2021” здобула українка

Титул

У жовтні 2021 року на узбережжі Анталії відбувся конкурс краси Miss Faces of the Planet 2021, в якому взяли участь 13 моделей з різних країн світу. Головну корону здобула українська модель, рекламна обличчя світових брендів Karl Lagerfeld, Zarina, Richmond – Віталіна Савчук

“Всі дівчатка були неймовірно гідні і перемога далася мені непросто” – розповідає Віталіна – “На нагородженні я дуже переживала, адже всі вже отримали номінації та стрічки, а я стояла і розуміла, що або я забираю титул, або залишаюся ні з чим”.

За кілька днів до конкурсу Віталіна отримала запрошення взяти участь у зйомці турецької ювелірної компанії, а також колекції одного з дизайнерів.

“Наша підготовка до проекту почалася за тиждень до офіційної дати і цей час пройшов настільки насичено, що моря я буквально не бачила. Кожна хвилина, кожна година були щільно розписані зйомками, репетиціями та показами, тож часу на відпочинок і сон не було зовсім”.

Завдяки перемозі, наступного року Віталіна Савчук представлятиме Україну на міжнародному рівні, а також має обрати та підготувати учасницю, яка представлятиме Україну на “Miss Faces of the Planet 2021”.

“Для мене важливо прославляти Україну, адже всі знають, що наші дівчата найкрасивіші у світі. Моя перемога – це насамперед досягнення для нашої країни, а вже потім моя особиста нагорода”.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252