Всеукраїнський модний онлайн журнал

У столиці відбулося урочисте відкриття нового простору – “KRASÁ beauty space”

У столиці відбулося урочисте відкриття нового простору -

14 серпня 2021 року, відбулося урочисте відкриття б’юті-простору «KRASÁ beautyspace», яке об’єднало в собі салон і школу краси.

Саме тут ви можете отримати якісну послугу, підібрати косметику для домашнього догляду або освоїти нову спеціальність, завдяки профільним програмами навчального центру.

Гостей зустрічала засновниця салону – Марія Притолюк. Марія вже давно підкорила вершини б’юті-індустрії, зарекомендувала себе висококласним фахівцем у сфері краси, а також, вже кілька років поспіль, удостоюється почесного звання – фахівець року. Серед її регалій – фахівець міжнародного класу, тренер і спікер спеціалізованих б’юті-заходів, член Міжнародної Асоціації Бровістів, суддя міжнародних чемпіонатів з моделювання, фарбування брів і макіяжу. І наступним її досягненням стало відкриття власного салону краси.

Крім смачного фуршету та музики, гостей чекали різні активності – майстер-клас з макіяжу, б’юті-вікторина, розіграш подарунків, сертифікатів і знижок на послуги.

Всі гості могли зануритися в легку дружню атмосферу і насолодитися приємним вечором під келих шампанського, насичену програму і спілкування з цікавими людьми.

І куди ж без згадки партнерів. Їм стала вода «Моршинська». Саме вона, в таку спеку і насичений на події та емоції день, допомагала всім освіжитися і поповнити водний баланс організму. На завершення свята всі гості йшли з подарунками, прекрасним настроєм і чітким наміром ще не раз відвідати «KRASÁ beautyspace»!


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252